bounce_inc_dj_kuba_neitan

DJ Kuba & Neitan i Bounce Inc. zaczynają 2023 w Spinnin’. Sprawdzamy ich najnowszy numer “Work My Body”

Dotychczas współpracowali już nieraz – i na to wygląda, że im się spodobało. DJ Kuba & Neitan oraz Bounce Inc. z kolejnym collabem.

sb

Mamy do czynienia z iście polskim styczniem w Spinnin’ Records. Na początku miesiąca informowaliśmy o collabie na linii EMDI – Mave, który ukazał się nakładem Maxximize, podlegającym pod holenderskiego giganta labelu duetu Blasterjaxx. 27 stycznia – tym razem w głównym labelu – swój pierwszy singiel w tym roku wyda z kolei Sikdope. Do tego składu dołączyli jeszcze dobrze znani z kultowego tanecznego labelu panowie z duetu DJ Kuba & Neitan oraz projekt Bounce Inc.

Panowie się lubią

Kuba, Adrian i drugi Adrian współpracowali muzycznie już nieraz. Pierwszy collab, zatytułowany “Cream”, ukazał się pod koniec 2020 roku i na ten moment na Spotify ma niemal 10 milionów odtworzeń.

Niedaleko później w Smash The House, wytwórni duetu Dimitri Vegas & Like Mike, wydany został followup do poprzedniego singla, noszący tytuł “Kickin Hard” – i to w dwóch wersjach.

Panowie wrócili do Spinnin’ na jesieni 2021 roku z singlem “Watch Out”, który później remiksowali Kryder i Thomas Newson.

W 2022 roku obydwa aliasy poszły nieco swoimi drogami. Neitani kontynuowali wydawanie singli w Spinnin’, zaś Bounce Inc. za główny moment ubiegłego roku może swobodnie uznawać wydanie kawałka w Heldeep – wytwórni Olivera Heldensa. Mamy jednak nowy rok, a panowie postanowili otworzyć go z kopyta.

Wariacja na temat znanego motywu

Najnowszy collab na linii DJ Kuba & Neitan – Bounce Inc. nosi tytuł “Work My Body” i – tu nikt nie powinien być zaskoczony – osadzony jest w klimatach klubowego tech house’u. Główny motyw numeru jest zgrabnym nawiązaniem do głównego motywu numeru “Let Me Blow Ya Mind” Eve i Gwen Stefani. Użycie tego konkretnego brzmienia jest ciekawym zabiegiem – młodzi słuchacze mieli bowiem okazję przypomnieć sobie ten motyw w ubiegłym roku za sprawą wiralowego numeru “Doja” brytyjskiego rapera Central Cee.

Numer ten mogliśmy usłyszeć przedpremierowo między innymi w pełnym wówczas niewydanych singli mixie Sikdope’a. Oprócz Polaka, “Work My Body” supportowali między innymi Tiesto, Afrojack, Don Diablo, Showtek oraz Lucas & Steve.

DJ Kuba & Neitan zawitają w najbliższym czasie w uniwersum Spinnin’ jeszcze raz. Już 3 lutego nakładem SINPHONY (label Timmy’ego Trumpeta) ukaże się bowiem “Sex, Drugs & Alcohol” – collab z zamaskowanym twórcą POLERGST oraz polską postacią znaną jako Indox.

DJ Kuba & Neitan x Bounce Inc. “Work My Body” – posłuchaj

Tymczasem jednak warto sprawdzić “Work My Body” – możecie zrobić to poniżej.

sb

Total
5
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?