Już w listopadzie piąty album Breathe Carolina. Duża dawka muzycznej energii!

Amerykański duet przymierza się do wydania kolejnego studyjnego albumu. “DEADTHEALBUM” ma składać się z 10 utworów – dotychczas poznaliśmy dwa z nich.

kalendarz

Tej jesieni mamy istny wysyp EDMowych albumów. Swój siódmy studyjny album wydał dziś chociażby Armin van Buuren, ale to dopiero początek. W kolejce stoją jeszcze między innymi Audien z debiutanckim materiałem czy Joris Voorn i jego czwarty krążek, który będzie miał swoją premierę 15 listopada. Wszystko wskazuje na to, że w jesienne ponure wieczory będzie czym się delektować.

Wyżej wspomnieliśmy o dacie 15 listopada. Tego dnia światło dzienne ujrzy również album duetu Breathe Carolina. Panowie mają na swoim koncie spore sceniczne doświadczenie – wszak zespół istnieje już od 2007 roku. Jeszcze kilka lat wstecz formacja grała mieszankę popu, rocka i elektroniki – stąd też możecie znać ich grane w rozgłośniach radiowych w 2012 roku “Blackout”.

emuze.me

Teraz David i Tommy szturmem podbijają świat EDMu. Dzięki takim hitom jak “Sweet Dreams”, “Rhythm Is A Dancer” czy “DYSYLM” duet zyskał uznanie wielu słuchaczy. A to wszystko tuż przed wydaniem piątego studyjnego albumu, który światło dzienne ujrzy już za niespełna miesiąc.

“DEADTHEALBUM” to kolejny krążek Amerykanów, którzy w najnowszym rankingu DJ Mag znaleźli się na 62. miejscu. Kompozycja, którs zostanie wydana nakładem Spinnin Records zawiera 10 utworów w przeróżnej stylistyce. Dwa zapowiadające wydawnictwo single zostały już udostępnione w sieci – konkretnie “Too Good” oraz “Like This”. Na te utwory z pewnością zwrócą uwagę osoby lubiące lżejszą odmianę elektroniki.

ultra

Aby usłyszeć pozostałe numery, niestety będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość – jednak ci niecierpliwi mogą zakupić już album w przedsprzedaży. Patrząc na to, co otrzymaliśmy od Amerykanów dotychczas, możemy być pewni całkiem ciekawych brzmień.

emuze.me

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?