Joris Voorn wydał nowy singiel oficjalnie zapowiadający czwarty studyjny album!

Holender wydał ostatnio nowy singiel “Messiah” i zdradził więcej szczegółów na temat długo wyczekiwanego projektu, którym okazał się jego nowy album.

sunrise

W roku 2019 na brak aktywności Jorisa Voorna narzekać nie mogliśmy – producent często wydawał nowe single i remiksy, które chętnie prezentuje na największych festiwalach świata – w tym też na Sunrise Festival 2019. Jedną z mocniejszych kart przetargowych Holendra na ten rok był chociażby wydany na wiosnę remix dla twórcy ze stajni Anjunadeep – Yotto.

https://www.youtube.com/watch?v=cl8rDRBfuno

Ostatnio do sieci trafił kolejny jego singiel nagrany wspólnie z angielskim trio HÆLOS. “Messiah” to typowe dźwięki, do których nas pochodzący z Holandii artysta przyzwyczaił – a więc bardzo ciekawy Progressive House z małymi eksperymentami. Fani nieco lżejszych brzmień powinni koniecznie na ten track zwrócić swoją uwagę.

kalendarz

To nie koniec dobrych informacji na temat Jorisa Voorna. Pochodzący z Rotterdamu artysta od roku zapowiadał wielki projekt i wreszcie poznaliśmy więcej szczegółów na jego temat. Mowa oczywiście o nowym albumie, który zostanie wydany w jego własnej wytwórni Spectrum Music. Longplay nosi tytuł “| | | |” (four) i zostanie wydany 15 listopada. Sam producent skomentował nową płytę w następujący sposób:

ultra

Muzyka na tym albumie jest mi bliska. Ten album odzwierciedla muzyczną podróż, którą odbyłem w ciągu ostatnich kilku lat, odkrywając muzyczne korzenie i wchodząc na nowe ziemie. Niektóre utwory słyszałeś wcześniej w moich DJ setach, inne usłyszysz po raz pierwszy. W studiu i podczas podróży tworzę muzykę o wielu kształtach i dźwiękach, energii i emocjach. One wszystkie są tutaj. Mam nadzieję, że spodoba ci się ta podróż.

Joris Voorn

Czas oczekiwania dość krótki, bo niecałe dwa miesiące. Późna jesień to idealny moment dla lekko mrocznego stylu Jorisa – krótkie dni i niezbyt sprzyjająca wyjściom na zewnątrz pogoda skłania do zaserwowania sobie odpowiedniego nastroju, i bardzo pomocny w tym może być nowy materiał twórcy “Ringo”.

kalendarz

sunrise

Total
9
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?