Brennan Heart o I AM HARDSTYLE w Łodzi: Ten event zmieni polską scenę hardstyle!

Brennan Heart na kilkanaście dni przed pierwszą polską edycją I AM HARDSTYLE wyjaśnił, dlaczego postanowił zrealizować swój event właśnie w naszym kraju.

silesia beats

Fabian Bohn, znany szeroko jako Brennan Heart, to żywa legenda hardstyle. Holender jest w trakcie pisania książki o swojej karierze, którą ma wydać jeszcze w tym roku. Producent jest również pomysłodawcą i twarzą marki I AM HARDSTYLE, w ramach której zawiera się także seria eventów. Jeden z nich odbędzie się w Polsce – już 9 listopada w łódzkiej Atlas Arenie.

Lineup naszej edycji jest imponujący. W Łodzi swoje sety zagrają między innymi WildstylezSub Zero Project, D-Block & S-Te-Fan – a więc czyli jedni z najbardziej popularnych hardstyle’owych artystów. Pełny lineup (w którym nie brakuje też rodaków) można zobaczyć tutaj. Teraz, na niespełna cztery tygodnie przed imprezą, organizatorzy imprezy postanowili zadać kilka pytań Brennanowi. Opowiedział on chociażby o tym, dlaczego zdecydował się zorganizować swój event w Polsce i co dla niego znaczy I AM HARDSTYLE.

jay_cluss

Zauważyliśmy, że w każdym kraju, w jakim graliśmy, zawsze był ktoś z Polski. Zawsze pojawiają się z flagami i są tacy wdzięczni. Musieliśmy to zrobić i wierzę, że to zmieni scenę. Wniesiemy coś nowego, ekscytującego i pozytywnego! Wiem, że w ciągu 2-3 lat to może spowodować przełom w Polsce.

Brennan Heart

Bilety na polską edycję I AM HARDSTYLE są cały czas w sprzedaży i można je nabycia już za 189 zł tutaj. Będzie to wyjątkowe wydarzenie, które swobodnie możemy nazwać międzynarodowym – wszak lineup swoją mocą z pewnością przyciągnie do Łodzi także obcokrajowców. Warto więc zjawić się 9 listopada w Atlas Arenie.

ultra

Portal Shining Beats z dumą wspiera to wydarzenie!

kalendarz

silesia beats

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?