Brennan Heart pisze książkę o swojej karierze i scenie hardstyle! Premiera jeszcze w tym roku

W książce – która będzie zapewne swoistą autobiografią Fabiana – znajdziemy bogaty opis kariery producenta.

sb

Legenda muzyki hardstyle – Brennan Heart – w ostatnim czasie naprawdę sporo pracuje. W marcu Holender wydał swój kolejny album i otworzył label związany ze swoim brandem – I AM HARDSTYLE, w ramach którego sprzedaje też własną kolekcję ubrań, organizuje imprezy i koncertuje po całym świecie.

Najwyraźniej Fabianowi wciąż mało konstruktywnej pracy – ostatnio pochwalił się swoim fanom w mediach społecznościowych, że jest w trakcie pisania książki o swojej muzycznej karierze.

Obecnie pracuję nad książką, która zostanie wydana jeszcze w tym roku. ⁣ Opisuje w niej moją podróż od domowego producenta do DJa, od globtrotera do biznesmena oraz wszystkie wzloty i upadki, które się z tym wiążą.

⁣W tej książce piszę też o scenie hardstyle, która rządzi się swoimi prawami, ale ma też najbardziej oddanych fanów na świecie! Bądźcie czujni.

Brennan Heart

W książce – która będzie zapewne swoistą autobiografią Fabiana – znajdziemy bogaty opis kariery producenta. Nie zabraknie trudnych tematów i osobistych wspomnień, bo bycie artystą to nie tylko momenty pełne szczęścia i radości, ale też bolesne przeżycia pełne smutku i cierpienia.

Brennan Heart zamierza opisać też całą scenę hardstylową, na co wielu fanów zareagowało bardzo entuzjastycznie. Zapewne nie zabraknie wielu ciekawych smaczków zza kulis.

To nie pierwsza papierowa publikacja, która nawiązuje w ostatnim czasie do EDMu. Już jakiś czas temu sam Martin Garrix wydał album, który obfitował w przeróżne fotografie z życia młodego Holendra. Teraz otrzymamy kolejną ciekawą pozycję, która z pewnością zaciekawi nie tylko fanów hardstyle, ale też pozostałe osoby interesujące się muzyką taneczną, bo dobrych wydawnictw i ciekawych historii nigdy za wiele.

sb

Total
14
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?