Brennan Heart pisze książkę o swojej karierze i scenie hardstyle! Premiera jeszcze w tym roku

W książce – która będzie zapewne swoistą autobiografią Fabiana – znajdziemy bogaty opis kariery producenta.

kalendarz

Legenda muzyki hardstyle – Brennan Heart – w ostatnim czasie naprawdę sporo pracuje. W marcu Holender wydał swój kolejny album i otworzył label związany ze swoim brandem – I AM HARDSTYLE, w ramach którego sprzedaje też własną kolekcję ubrań, organizuje imprezy i koncertuje po całym świecie.

Najwyraźniej Fabianowi wciąż mało konstruktywnej pracy – ostatnio pochwalił się swoim fanom w mediach społecznościowych, że jest w trakcie pisania książki o swojej muzycznej karierze.

kalendarz

Obecnie pracuję nad książką, która zostanie wydana jeszcze w tym roku. ⁣ Opisuje w niej moją podróż od domowego producenta do DJa, od globtrotera do biznesmena oraz wszystkie wzloty i upadki, które się z tym wiążą.

⁣W tej książce piszę też o scenie hardstyle, która rządzi się swoimi prawami, ale ma też najbardziej oddanych fanów na świecie! Bądźcie czujni.

Brennan Heart

W książce – która będzie zapewne swoistą autobiografią Fabiana – znajdziemy bogaty opis kariery producenta. Nie zabraknie trudnych tematów i osobistych wspomnień, bo bycie artystą to nie tylko momenty pełne szczęścia i radości, ale też bolesne przeżycia pełne smutku i cierpienia.

kalendarz

Brennan Heart zamierza opisać też całą scenę hardstylową, na co wielu fanów zareagowało bardzo entuzjastycznie. Zapewne nie zabraknie wielu ciekawych smaczków zza kulis.

To nie pierwsza papierowa publikacja, która nawiązuje w ostatnim czasie do EDMu. Już jakiś czas temu sam Martin Garrix wydał album, który obfitował w przeróżne fotografie z życia młodego Holendra. Teraz otrzymamy kolejną ciekawą pozycję, która z pewnością zaciekawi nie tylko fanów hardstyle, ale też pozostałe osoby interesujące się muzyką taneczną, bo dobrych wydawnictw i ciekawych historii nigdy za wiele.

sunrise

kalendarz

Total
14
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?