brooks

Brooks szykuje pierwszy singiel od pół roku. Collab z polską wokalistką!

Holenderski producent po półrocznej przerwie wydaje nowy utwór. Nosi on tytuł “Say A Little Prayer”, a na wokalu pojawi się Gia Koka.

kalendarz

Ostatni singiel Thijsa Westbroeka aka Brooks ukazał się pod koniec sierpnia ubiegłego roku. Był to “Riot”, czyli collab z Jonasem Adenem. Od tamtego czasu minęło już pół roku – tak więc całkiem sporo, jak na dzisiejszy, bardzo wymagający rynek wydawniczy. Dla fanów artysty mamy jednak dobre wieści. Na dniach światło dzienne ujrzy bowiem nowy utwór Holendra, noszący tytuł “Say A Little Prayer“.

Polski akcent…

Track ukaże się nakładem STMPD RCRDS – a więc w labelu, w którym Brooks wydaje od dłuższego czasu. Ciekawym aspektem jest tutaj wokal – choć początkowo do utworu przypisywana była Alida, to jednak finalnie swojego głosu użyczy urodzona w Polsce, ale dorastająca i mieszkająca w Holandii Gia Koka. Więcej na temat tego, jak dużo ma ona wspólnego ze światem EDM, możecie przeczytać tutaj.

emuze.me

Brooks już wkrótce w Polsce

Jak wspomnieliśmy, premiera przewidziana jest na najbliższy piątek, czyli 13 marca. Najnowsza propozycja Thijsa z pewnością będzie częścią jego występu w Trzciance podczas Heartbeat Festival. Więcej informacji – a także bilety – znajdziecie pod tym linkiem.

emuze.me

ultra

Total
18
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?