Znamy pierwszych artystów Heartbeat Festival 2020. Mocne uderzenie!

Brooks, Salvatore Ganacci i Headhunterz – to pierwsi artyści w lineupie Heartbeat Festival 2020. Impreza odbędzie się w dniach 26-28 czerwca w Trzciance.

kalendarz

W nagłówku nie ma ani grama przesady – dzisiejsze ogłoszenia zaskoczyły nawet nas. Sami pamiętamy przecież bookingi z poprzednich lat, kiedy impreza nazywała się jeszcze Beach Party Trzcianka. Najwyraźniej organizatorzy imprezy postanowili – przy okazji rebrandingu, o którym pisaliśmy kilka dni temu – rzucić jeszcze większe wyzwanie innym EDMowym eventom w Polsce. Wskazuje na to opublikowana dziś pierwsza faza lineupu, która zawiera artystów nierzadko tworzących grono headlinerów czołowych europejskich eventów.


Salvatore Ganacci

O godzinie 10:00 poznaliśmy pierwszego artystę – jest nim Salvatore Ganacci. Wiele o nim mówić nie będziemy – niech o całokształcie świadczą jego czyny, przykładowo z ubiegłorocznej edycji Tomorrowland.

kalendarz

Na własnej skórze o jego scenicznych umiejętnościach będzie można się przekonać w sobotę, 27 czerwca.

kalendarz


Headhunterz

W samo południe do lineupu dołączył Headhunterz. W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy można było go usłyszeć w naszym kraju kilkukrotnie, natomiast my mieliśmy przyjemność posłuchać jego występu również w Holandii, podczas ubiegłorocznej edycji Qlimax’u. Willem zatrzęsie plażą nad jeziorem Logo w piątek, 26 czerwca.


Brooks

Ostatnim, ogłoszonym o godzinie 14:00 gościem jest Brooks. Ten pan jest dobrze znany wśród entuzjastów future house’owych brzmień. Na jego koncie są chociażby współprace z takimi artystami, jak Martin Garrix czy David Guetta. Thijs już od dłuższego czasu nie grał w naszym kraju – a wizyta w Trzciance będzie odpowiednią okazją na powrót nad Wisłę. Jego występ przewidziany jest na piątek, 26 czerwca.

sunrise


Zbierając to wszystko do kupy – pierwsza faza lineupu Heartbeat Festival wygląda następująco:

Brooks
Headhunterz
Salvatore Ganacci


Rusza sprzedaż biletów!

Rozpoczęła się również sprzedaż biletów. Ceny w pierwszej puli wyglądają następująco:

kalendarz

kalendarz

79 zł – piątek
99 zł – sobota
159 zł – piątek + sobota

79 zł – camp
229 zł – piątek + sobota + camp

249 zł – piątek VIP
249 zł – sobota VIP

Wejściówki zakupicie na stronie heartbeat.abilet.pl.

sunrise

Portal Shining Beats z dumą obejmuje patronatem medialnym Heartbeat Festival.

foto: ErZet Arts

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?