Calvin Harris i Ellie Goulding mówią “do trzech razy sztuka”. Oto więcej informacji o ich oldskulowym collabie

“Miracle” – bo tak będzie się nazywać ich wspólny kawałek – mocno nawiązuje do klubowych klimatów z początków lat dwutysięcznych.

sunrise

Duet Ellie Goulding – Calvin Harris nie zawodzi. Brytyjscy artyści na swoim koncie mają kilka pomyślnych współprac, które do dnia dzisiejszego chętnie są wspominane przez fanów EDMu i nie tylko. Pierwsze na świat wyszło “I Need Your Love”, które stało się ogromnym sukcesem.

Zalewie kilkanaście miesięcy później przyszedł czas na następcę. W 2014 roku jednym z singli promującym kolejny album Harrisa – “Motion” – zostało “Outside”, w którym ponownie udzieliła się Goulding.

kalendarz

Po 8 latach przyszedł czas na domknięcie trylogii. O pierwszych wieściach związanych z najnowszym dziełem muzyków informowaliśmy poniżej. Teraz przyszedł czas na więcej szczegółów – w tym na poznanie nazwy utworu.

kalendarz

Nadchodzi cud

Najnowsza współpraca Ellie i Calvina nosi nazwę “Miracle”. Pierwszy urywek utworu, jaki promuje nadchodzącą premierę, to akustyczna wersja, nagrana w 900 letnim kościele.

Jednak oryginalny “Cud” klimatem będzie się różnił od poprzednich dzieł tej muzycznej pary, jak i tego, co można było usłyszeć powyżej. Kolejna współpraca Brytyjczyków to skok w przeszłość. W utworze królują nawiązania do brzmień dance oraz trance z przełomu wieków. Fragment dostępny jest zarówno na TikToku Calvina Harrisa…

sunrise

…jak i na jego Instagramie.

Kiedy dostaniemy całość?

Postom dotyczącym nadchodzącego utworu towarzyszą słowa “soon” bądź “very soon”. Artyści nie podają dokładnego dnia premiery. Jednak Calvin odpowiedział na komentarz spekulujący udostępnienie utworu na dniach emotikoną.

Możemy domyślić się, że “Miracle” w pełnej krasie będziemy mogli usłyszeć już w ten piątek. Prócz oryginału nie zabraknie też akustycznej wersji.

kalendarz

kalendarz

Dla niecierpliwych, poniżej zostawiamy nagranie pełnego utworu, pochodzące z jednego z ostatnich setów producenta.

https://twitter.com/dancingastro/status/1629569825876987905

kalendarz

sunrise

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?