Calvin Harris i Ellie Goulding mówią “do trzech razy sztuka”. Oto więcej informacji o ich oldskulowym collabie

“Miracle” – bo tak będzie się nazywać ich wspólny kawałek – mocno nawiązuje do klubowych klimatów z początków lat dwutysięcznych.

2sher

Duet Ellie Goulding – Calvin Harris nie zawodzi. Brytyjscy artyści na swoim koncie mają kilka pomyślnych współprac, które do dnia dzisiejszego chętnie są wspominane przez fanów EDMu i nie tylko. Pierwsze na świat wyszło “I Need Your Love”, które stało się ogromnym sukcesem.

Zalewie kilkanaście miesięcy później przyszedł czas na następcę. W 2014 roku jednym z singli promującym kolejny album Harrisa – “Motion” – zostało “Outside”, w którym ponownie udzieliła się Goulding.

emuze.me

Po 8 latach przyszedł czas na domknięcie trylogii. O pierwszych wieściach związanych z najnowszym dziełem muzyków informowaliśmy poniżej. Teraz przyszedł czas na więcej szczegółów – w tym na poznanie nazwy utworu.

Nadchodzi cud

Najnowsza współpraca Ellie i Calvina nosi nazwę “Miracle”. Pierwszy urywek utworu, jaki promuje nadchodzącą premierę, to akustyczna wersja, nagrana w 900 letnim kościele.

ultra

Jednak oryginalny “Cud” klimatem będzie się różnił od poprzednich dzieł tej muzycznej pary, jak i tego, co można było usłyszeć powyżej. Kolejna współpraca Brytyjczyków to skok w przeszłość. W utworze królują nawiązania do brzmień dance oraz trance z przełomu wieków. Fragment dostępny jest zarówno na TikToku Calvina Harrisa…

…jak i na jego Instagramie.

Kiedy dostaniemy całość?

Postom dotyczącym nadchodzącego utworu towarzyszą słowa “soon” bądź “very soon”. Artyści nie podają dokładnego dnia premiery. Jednak Calvin odpowiedział na komentarz spekulujący udostępnienie utworu na dniach emotikoną.

kalendarz

Możemy domyślić się, że “Miracle” w pełnej krasie będziemy mogli usłyszeć już w ten piątek. Prócz oryginału nie zabraknie też akustycznej wersji.

Dla niecierpliwych, poniżej zostawiamy nagranie pełnego utworu, pochodzące z jednego z ostatnich setów producenta.

https://twitter.com/dancingastro/status/1629569825876987905

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?