Calvin Harris

Calvin Harris ponownie w studiu z Ellie Goulding. Mamy pierwszą próbkę nowego collabu

Kolejny utwór autorstwa Calvina Harrisa oraz Ellie Goulding może niedługo stać się faktem. Czy będzie to hit na miarę “Outside”?

sunrise

Mamy dopiero luty, a już wydaje się, ze 2023 rok może być małym powrotem do przeszłości. Wszystko to za sprawą nostalgicznych kolaboracji, których autorami są między innymi deadmau5 i Kaskade, czy powrotów do starych brzmień – tak jak robi to R3HAB. Kolejnym kamyczkiem do ogródka może okazać się trzecia już kolaboracji na linii Calvin Harris – Ellie Goulding.

Trzecia kolaboracja

O potencjalnym collabie Brytyjczyków można było mówić już na początku roku, kiedy to Calvin wrzucił na swojego Instagrama zdjęcie z Ellie prosto ze studia. Patrząc na komentarze łatwo wysnuć wniosek, iż informacja ta spotkała się ze sporym entuzjazmem. Głównie przez wzgląd na to, jak popularne do dziś są ich dwa wcześniejsze utwory, które można spokojnie nazwać klasykami tamtych lat. Jednak dopiero kilka dni temu dostaliśmy prawdziwy przedsmak tego, jak faktycznie może brzmieć nowa produkcja obu artystów. Twórca “One Kiss” postanowił wrzucić fragment wokalu nadchodzącego singla, z którego można wyciągnąć pewne wnioski.

Jednym z nich jest kwestia widocznego na klipie tempa utworu, które wskazuje 143 BPM. Dla przykładu – poprzednie utwory od tej dwójki oscylują w 125 i 129 BPM. Możemy w takim razie wyczekiwać nieco szybszej dynamiki nadchodzącej produkcji, o której w przyszłości może być jeszcze głośno.

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?