Calvin Harris prezentuje pierwszy singiel w 2019 roku. Na wokalu Rag’n’Bone Man!

Chyba poznaliśmy jeden z hitów nadchodzących miesięcy! Owoc przebojowej współpracy angielsko-szkockiej pojawi się na rynku już w piątek!

silesia beats

Sądziliśmy, że pierwsze tygodnie nowego roku będą upływać pod znakiem względnego spokoju na scenie muzyki tanecznej. Nic bardziej mylnego – pierwsza dekada stycznia za nami, a my już znamy pierwsze szczegóły na temat nowych albumów takich artystów, jak Zedd, DJ Snake czy Don Diablo. Co prawda są to stosunkowo szczątkowe informacje, ale ważne jest to, że jakieś rozeznanie odnośnie rynku muzycznego na rok 2019 już jest.pDo gry powoli będą wchodzić kolejni gracze – i na to wygląda, że przyszedł czas na Calvina Harrisa. Szkot co prawda jest już bardziej Popowym niż EDM’owym artystą, niemniej jego single, które z miejsca stają się międzynarodowymi przebojami, zdecydowanie mają taneczne zacięcie. Nie inaczej będzie też i w przypadku nowej produkcji, która światło dzienne ujrzy już w piątek.

Pierwszy singiel Adama w roku 2019 nosi tytuł “Giant” – na wokalu usłyszymy Rory’ego Grahama, brytyjskiego wokalistę, którego możecie kojarzyć jako Rag’n’Bone Man. Na ten moment dostępny jest jedynie piętnastosekundowy sneak peek nadchodzącego utworu, opublikowany na social mediach producenta. Co prawda nie jesteśmy w stanie wiele z tak krótkiego urywka wywnioskować – niemniej, bazując na poprzednich singlach artysty, możemy spodziewać się spokojnej, House’owej produkcji, okraszonej jednym z najmocniejszych wokali w muzyce popularnej ostatnich lat.

jay_cluss

Innymi słowy – chyba poznaliśmy jeden z hitów pierwszych miesięcy ledwo co rozpoczętego roku!

ultra

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?