Calvin Harris wraca do grania na festiwalach. Zobacz pierwszy video set po długiej przerwie!

Calvin Harris przez długi czas grywał głównie w Las Vegas. W tym roku to się zmienia – zobaczymy go bowiem m.in. w Polsce. Sprawdź próbkę jego możliwości!

kalendarz

Calvin Harris w ostatnich latach bardzo rzadko występował przed publicznością inną niż przychodzącą do klubów w Las Vegas, w których pełnił rezydenturę. Na szczęście tego lata Adam będzie miał okazję częściej i w różnych miejscach zaprezentować swoje umiejętności – między innymi w klubie Ushuaia na Ibizie, na Creamfields czy w Polsce na Kraków Live Music Festival .

8 czerwca w Londynie na Stadionie Wembley odbyła się impreza Capital’s Summertime Ball, której jedną z gwiazd był właśnie Calvin Harris. Szkot w trzydziestominutowym secie zaprezentował swoje największe hity, takie jak “Giant”, “How Deep Is Your Love” czy “Summer”. Ci, którzy spodziewali się, że był to bardzo “popowy” set mogą nieźle się zdziwić, gdyż artysta zagrał swoje utwory w przeróżnych editach i remixach.

kalendarz

Cały zapis wideo został udostępniony na YouTube i można osobiście sprawdzić, jak Calvin Harris radzi sobie z tłumem. Jest to nie lada gratka, ponieważ nie dość, że Adam rzadko występuje na festiwalach, to do tego profesjonalne nagrania video z jego setów są jeszcze rzadszym rarytasem.

kalendarz

Patrząc na reakcje zgromadzonej publiczności, takie połączenie bardzo przypadło im do gustu. Wypełniony po brzegi stadion śpiewał i dał się ponieść zabawie. Naszym zdaniem zrobił to dobrze i już teraz z niecierpliwością czekamy na jego występ w Krakowie!

kalendarz

sunrise

Total
19
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?