Creamfields 2019 – Potężna druga faza lineup’u, ponad 100 potwierdzonych artystów!

Ponad 170 artystów potwierdza swoją obecność na 22. edycji Creamfields – wśród nich między innymi Swedish House Mafia, Martin Garrix oraz Calvin Harris!

kalendarz

Końcówka wakacji w Wielkiej Brytanii pod względem wielkich festiwali kojarzy się jednoznacznie z Creamfields – to tam co roku zjawiają się największe gwiazdy muzyki EDM – a co za tym idzie – lineup za każdym razem miażdży. Na Creamfields już nieraz pojawiały się takie nazwiska jak The Chainsmokers, Martin Garrix, Deadmau5, czy nawet Calvin Harris.

Podczas tegorocznej edycji także będzie interesująco – już kilka tygodni temu poznaliśmy pierwszych kilkadziesiąt potwierdzonych nazwisk, wśród nich legendarne trio Swedish House Mafia, które co prawda na poniższym plakacie nie widnieje, ale dzięki zapowiedziom zarówno artystów, jak i samych organizatorów imprezy, możemy tego występu być pewni jak śmierci i podatków.

kalendarz

Dużym zaskoczeniem dla wszystkich okazało się zabookowanie Calvina Harrisa. Szkot stroni od występów na wielkich festiwalach, można go usłyszeć na żywo głównie w ramach rezydentury w klubach w Las Vegas. Jednak gdzie indziej miałby zrobić wyjątek i pojawić się z ekskluzywnym występem na terenie Wielkiej Brytanii, jak nie na Creamfields!

ultra

Podczas seta z pewnością możemy się spodziewać najnowszy utworu producenta. ,,Giant” zbiera obecnie miliony wyświetleń na YouTubie i jest emitowane w radiach na prawie całym świecie – a to wszystko w niewiele ponad miesiąc od premiery!

Podczas imprezy nie zabraknie Above & Beyond – legendarnego Trance’owego trio, a także ikony cięższych brzmień, którą niewiątpliwie jest Carl Cox. Wielką Brytanię odwiedzi również kanadyjska legenda muzyki progressive house – Deadmau5. Swoje niesamowite show rozkręci natomiast belgijski duet Dimitri Vegas & Like Mike, a oprócz tego między innymi Martin Garrix, Paul Van Dyk, Tiësto, a także wspomniana wcześniej Swedish House Mafia.

kalendarz

Pozytywną niespodzianką jest pojawienie się w składzie australijskiego DJa i producenta Fisher‘a, który zyskał międzynarodową popularność dzięki wydaniu w ubiegłym roku przebjowego Tech House’owego bangera pod nazwą “Losing It”.

Na Creamfields pojawi się również duet CamelPhat, który atakuje nas co chwila kolejnymi House’owymi sztosami, które według statystyk 1001tracklists regularnie okupują wysokie miejsca w rankingach najchętniej granych utworów przez DJów.

Na festiwalu nie zabraknie także połamanych brzmień – na czele z lokalnymi tuzami, którymi są Andy C oraz Wilkinson. Sporo mocniejszych brzmień zapewnią Jauz oraz Feed Me, zaś entuzjaści muzyki Future House będą mieli okazję zobaczyć Oliver Heldensa i Tchamiego.

ultra

kalendarz

Konseserzy grania w 150 uderzeniach na minutę również dostaną coś dla siebie – na ten moment stawce przewodzą Headhunterz, Sub Zero Project oraz Brennan Heart.

Organizatorzy czterodniowego festiwalu pozostawili sobie jednak sporo smaczków na kolejne fazy lineup’u – nie znamy chociażby jeszcze żadnego artysty na pierwszy dzień imprezy, a także wielu zaplanowanych na dni kolejne. Niemniej już teraz został opublikowany podział artystów na dni i sceny. Może się on z pewnością przydać tym szczęściarzom, którzy jadą pod koniec sierpnia do Daresbury!

kalendarz

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?