kontakt

Na początku tego roku na łamach Shining Beats opublikowaliśmy zestawienie 6 collabów, które najprawdopodobniej ukażą się w tym roku. Jednym z nich była współpraca na linii ClarxGuy Arthur, czyli dwóch warszawskich producentów posiadających dość oryginalne style. O tym, że panowie “pichcą coś w kuchni” było wiadomo już od jakiegoś czasu chociażby z ich social mediów. Już wkrótce poznamy efekty ich długo wyczekiwanej współpracy. “Fuzja” dwójki utalentowanych Polaków lada moment będzie miała swoją premierę!

Produkcja będzie nosić tytuł “For Good“, a na wokalu pojawi się Veronica Bravo, która wielokrotnie już współpracowała z innym Polakiem – Emdim. Całość zostanie wydana nakładem labelu NCS, z którym Clarx trzyma się razem od wielu lat, a sam Artur również zaliczył tam małe cameo.

Premiera kawałka będzie miała miejsce na początku lipca, więc szykuje się dość spora petarda w sam raz na początek wakacji. Dodatkowo pojawił się już pre-save oraz dość ciekawa akcja z nim związana. Zapisując przedwcześnie “For Good” w swojej bibliotece i wysyłając screenshot do Czarka, będzie mieli okazję usłyszeć jego collab z Guy Arthurem jeszcze przed premierą. Korzystajcie z tej okazji, gdyż jak to mawiał klasyk: “takie chwile jak te nie zdarzają się zbyt często“.

kontakt