clarx_guy_arthur_collab

To musiało się wydarzyć – Guy Arthur i Clarx wydają wspólny kawałek pt. “For Good”

Już wkrótce Clarx oraz Guy Arthur wydadzą swój długo wyczekiwany collab. Szykuje się nam mocne rozpoczęcie wakacji!

sunrise

Na początku tego roku na łamach Shining Beats opublikowaliśmy zestawienie 6 collabów, które najprawdopodobniej ukażą się w tym roku. Jednym z nich była współpraca na linii ClarxGuy Arthur, czyli dwóch warszawskich producentów posiadających dość oryginalne style. O tym, że panowie “pichcą coś w kuchni” było wiadomo już od jakiegoś czasu chociażby z ich social mediów. Już wkrótce poznamy efekty ich długo wyczekiwanej współpracy. “Fuzja” dwójki utalentowanych Polaków lada moment będzie miała swoją premierę!

Produkcja będzie nosić tytuł “For Good“, a na wokalu pojawi się Veronica Bravo, która wielokrotnie już współpracowała z innym Polakiem – Emdim. Całość zostanie wydana nakładem labelu NCS, z którym Clarx trzyma się razem od wielu lat, a sam Artur również zaliczył tam małe cameo.

kalendarz

Premiera kawałka będzie miała miejsce na początku lipca, więc szykuje się dość spora petarda w sam raz na początek wakacji. Dodatkowo pojawił się już pre-save oraz dość ciekawa akcja z nim związana. Zapisując przedwcześnie “For Good” w swojej bibliotece i wysyłając screenshot do Czarka, będzie mieli okazję usłyszeć jego collab z Guy Arthurem jeszcze przed premierą. Korzystajcie z tej okazji, gdyż jak to mawiał klasyk: “takie chwile jak te nie zdarzają się zbyt często“.

kalendarz

kalendarz

Total
14
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?