Przedstawiamy 6 collabów, które (prawdopodobnie) zostaną wydane w 2021 roku

Wybraliśmy szóstkę najciekawszych collabów gwiazd EDM, które najprawdopodobniej ukażą się we właśnie rozpoczętym 2021 roku.

kalendarz

Rok 2020 już za nami. Czas ten, mimo braku imprez oraz dużych festiwali, był niezwykle owocny w numery, które powstawały w trakcie lockdownów. Narodziło się również wiele kolaboracji pomiędzy artystami i to właśnie na nich skupimy się w dzisiejszej topce. Weźmiemy sobie na warsztat collaby, o których istnieniu wiemy i przyszły rok wydaje się tutaj najbardziej prawdopodobnym czasem wydania. Zapraszamy do lektury!


1. Marshmello x Sikdope

O tym collabie co prawda wiedzieliśmy już od dłuższego czasu, jednak jego sytuacja z czasem się zmieniała. Prawdopodobną datą wydania miał być jeszcze ubiegły rok – ale cóż, musimy nadal czekać. Atmosferę podgrzała podana podczas czerwcowego Shining Beats Festival informacja o tym, że do już i tak mocnego grona dołączył jeszcze popularny zespół rockowy. Jaki? Tego niestety nie wiemy, ale póki co szykuje się prawdziwa mieszanka wybuchowa. Widząc naszego rodaka w tak uznanym gronie już teraz śmiało możemy stwierdzić, że będzie to prawdziwy gamechanger.

kalendarz


2. Julian Jordan x Guy Arthur

Już w trackie wydania oficjalnego remixu Artura do kawałka “Love You Better” było widać, że pomiędzy tą dwójką “zaiskrzyło”. Z informacji o collabie sprzedał się jakiś czas temu Julian Jordan na naszych łamach. Patrząc na to, jak oryginalne i ciekawe style posiadają Panowie, jesteśmy spokojni o to, że ich współpraca będzie prawdziwą petardą. Czekamy jak szaleni na więcej info o tym numerze.

kalendarz


3. Tiësto x Cheyenne Giles

W tym przypadku jest o tyle dobrze, że mieliśmy już okazję usłyszeć ten collab. Tiësto po raz kolejny pomaga w promocji nazwisku, które śmiało możemy uznać za jedno z największych objawień 2020 roku. Pochodzący z Ameryki Cheyenne Giles wspólnie z Holendrem stworzył bass house’ową petardę, którą można było znaleźć chociażby w secie Tiësto na Tomorrowland.


4. KSHMR x Sam Feldt

Współpraca dwóch niezwykle mocnych nazwisk ze stajni Spinnin’ Records. Numer ten został zagrany premierowo jeszcze w 2019 roku, jednak do tej pory nie ujrzał on światła dziennego. Niezwykle prawdopodobne wydaje się pojawienie tego collabu na albumie KSHMR’a, który najpewniej ukaże się 12 stycznia. Czas pokaże, czy już wkrótce dostaniemy tą fantastyczną kolaborację w swoje ręce.

sunrise


5. Martin Garrix x DubVision

Holenderski duet w wywiadzie dla Shining Beats potwierdził, że mają collaba “z kimś wielkim”, i najpewniej chodzi tutaj właśnie o szefa STMPD RCRDS. Wszyscy fani Progressive House oczekują tego numeru z niecierpliwością. ID ze słynnego występu Martina Garrixa na łodzi niezwykle przypomina to, co DubVision tworzyło w latach 2013-2015. Dajcie nam ten utwór jak najszybciej!


6. Guy Arthur x Clarx

Na koniec kolaboracja z naszego rodzimego podwórka. Dlaczego ta współpraca jest naprawdę ciekawa? Panowie reprezentują dwa kompletnie różne style, a ich mieszanka może przynieść oryginalny rezultat. O tym collabie w zasadzie nie wiadomo zbyt wiele oprócz tego, że Czarek i Artur razem nad czymś pracują, co mogliśmy zobaczyć chociażby na Instagramie pierwszego z producentów. Jesteśmy niezwykle ciekawi finalnego efektu.


Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że jest o wiele więcej niewydanych collabów znanych producentów EDM – jednakże wybraliśmy te, które naszym zdaniem są najciekawsze. Jeżeli macie jednak swoje propozycje, chętnie je sprawdzimy – wrzucajcie je na naszą facebook’ową grupę!

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
15
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?