clout festival lil uzi vert kodak black

CLOUT Festival odkrył wszystkie karty lineup’u. Topowi światowi raperzy już w lipcu w Warszawie

Znamy już cały lineup CLOUT Festival 2023! Organizatorzy już w marcu ogłosili wszystkich artystów. Kto znalazł się w repertuarze?

kalendarz

O CLOUT Festival zrobiło się szczególnie głośno na początku marca, kiedy to poznaliśmy pierwsze ogłoszenia lineup’owe. Zabookowanie Lil Uzi Verta wywołało gęsią skórkę u niemałej liczby fanów amerykańskiej sceny rapowej oraz spowodowało duży szum w mediach. W tym tygodniu organizatorzy odkryli już wszystkie karty, co jest dość niecodzienną strategią promocyjną, wszak festiwal odbędzie się dopiero w lipcu.

Nowe ogłoszenia

Tylko w niektórych postach obwieszczających artystów, którzy wystąpią na CLOUT Festivalu, znajdziemy dokładne daty koncertów. Niemniej część artystów już ma zaplanowane występy, zatem drogą dedukcji można wywnioskować dokładnie, kiedy zagrają w Warszawie. Na ten moment znany jest już cały repertuar wydarzenia. Tym samym lineup prezentuje się następująco:

emuze.me

Lil Uzi Vert
Yeat
Kodak Black
Coi Leray
NLE Choppa
Lil Skies
Sheck Wes
Rae Sremmurd
$not
J.I.D
Jeleel
Summer Alone
Kankan
EEM TRIPLIN
Lil Gnar
ThouxanbanfauniI

Informacje o festiwalu

CLOUT Festival 2023 odbędzie się 8-9 lipca w samym centrum Warszawy – przy ulicy Łazienkowskiej, na terenie otaczającym Stadion Miejski. Co ciekawe, w zeszłym roku event miał miejsce w EXPO. Tym razem, jak widać, organizatorzy postawili na imprezę outdoorową. Bilety można zakupić pod tym linkiem w cenie 555 zł. Na razie dostępne są tylko karnety dwudniowe. Ponadto w sprzedaży są również bilety comfort, które działają na wzór tych vipowskich za 1455 zł. Dla zainteresowanych biletami jednodniowymi – można spekulować, że podobnie jak rok temu pojawią się dopiero tydzień przed eventem.

ultra

Dla osób zainteresowanych również Rap Stacją, niestety mamy złą wiadomość. Oba wydarzenia częściowo na siebie nachodzą. Ostatni dzień sławskiego festiwalu (5-8 lipca) wypada na pierwszy CLOUTa (8-9 lipca).

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?