przyplyw

club2020 się rozkręca. Oto Avi, Gruby Mielzky i Oskar z duetu PRO8L3M we wspólnym tracku

“Malibu Barbie” podbija wszelkie rankingi muzyczne. Czy “Przypływ” zajmie miejsce cukierowego bangeru wytwórni 2020?

2sher

Aktualnie “Malibu Barbie” znajduję się na samym szczycie i podbija wszelakie istniejące rankingi. Wytwórnia 2020 nie zamierza jednak na tym zaprzestać. Kilka dni temu otrzymaliśmy kolejny już trzeci – singiel zatytułowany “Przypływ”, zapowiadający wspólny album artystów należących do wytwórni 2020. Przypominamy – do wytwórni należy między innymi duet PRO8L3M, Taco, Dwa Sławy, OIO, Catchup i Gruby Mielzky.

Zmiana stylu

“Przypływ” to już trzeci singiel promujący album wytwórni, który będzie miał swoją premierę 10 marca. Utwór to niepokojąca opowieść o przemijaniu oraz cenie indywidualnych wyborów, za które nieuchronnie przychodzi nam płacić. Numer różni się od wcześniejszych singli i charakteryzuje się przede wszystkim cięższym brzmieniem, za które odpowiada obsadzanie Aviego, Mielzky’ego oraz Oskara. Dodatkowo swój wkład miał również Taco Hemingway, który nie widnieje w tytule, za to pojawia się na refrenie. Za produkcję odpowiada @atutowy.

emuze.me

Lekka zmiana planów

Plany wydawnicze zostały zaktualizowane – i to na korzyść słuchaczy. W lutym co poniedziałek dostaniemy nowy odcinek vloga, a co czwartek będziemy otrzymywać nowe utwory. Cykl ten trwać będzie aż do premiery albumu. Na ten moment nie wiemy, jak prezentować się będą nowe single, ani w jakich składach będą. Co ciekawe, we vlogu możemy ujrzeć postać, która została zablurowana. Przekonamy się niedługo, czy będzie ona mieć wpływ na to, co znajdzie się końcowo na albumie.

emuze.me

ultra

Total
6
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?