Coachella odsłania lineup edycji 2023. W składzie nie brak elektroniki

Coachella ogłosiła lineup tegorocznej edycji. W kwietniu w Indio wystąpią między innymi Bad Bunny, Calvin Harris, Frank Ocean i BLACKPINK.

freedom

Przełom starego i nowego roku to czas, w którym festiwale zdradzają swoje sekrety. W ostatnim czasie poznaliśmy szczegóły między innymi przyszłorocznego Open’era, Mamry Festival, hiszpańskiego Primavera Sound czy holenderskiego Don’t Let Daddy Know. Wiele wskazuje jednak na to, że spośród wszystkich w ostatnim czasie ogłoszonych lineup’ów najjaśniej lśnić będzie zapewne ten, który w ostatnich dniach ogłosiła Coachella.

Dwa intensywne weekndy kwietnia

Coachella ogłosiła pełen line-up na dwa weekendy imprezy: 14-16 i 21-23 kwietnia. Headlinerami festiwalu są Bad Bunny, BLACKPINK i powracający na scenę po długiej przerwie Frank Ocean. Nie zabrakło także gwiazd muzyki elektronicznej. Wiosną w Indio zameldują się między innymi Calvin Harris, Alison Wonderland, Sofi Tukker, Porter Robinson, deadmau5, a także FISHER i Chris Lake.

Poniżej znajdziecie pełny lineup festiwalu Coachella 2023.

Jak zwykle, wejściówki na Coachellę rozchodzą się w chorym tempie. Biletów na weekend nr 1 już nie ma, istnieje jednak jeszcze możliwość rejestracji na weekend numer 2. Można to uczynić za pośrednictwem strony festiwalu. Z dobrych wiadomości – podobnie jak w zeszłym roku, oba weekendy będą transmitowane na żywo na YouTube. Fani podczas streama będą mieli okazję zajrzeć też za kulisy festiwalu.

freedom

Total
29
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?