Mamry Festival idą w jeszcze większą różnorodność. Oto lineup edycji 2023

Druga edycja węgorzewskiego wydarzenia pod nazwą Mamry Festival – podobnie jak ta pierwsza – będzie obfitować w zróżnicowanych artystów.

kalendarz

Ubiegłoroczną edycją organizatorzy Mamry Festival udowodnili, że nie zależy im tylko na zaspokajaniu potrzeb fanów muzyki elektronicznej. Dzięki temu pod koniec lipca nad jeziorem Mamry w Węgorzewie coś dla siebie znaleźli nie tylko słuchacze EDMu, ale także popu czy rapu. Pomysł ten najwyraźniej chwycił, dlatego też lineup nadchodzącej odsłony wydarzenia jest jeszcze bardziej różnorodny.

Z różnych pieców

Podobnie jak w 2022 roku, Mamry Festival 2023 będzie imprezą dwudniową, zaplanowaną na dni 28 i 29 lipca. Na scenie nad jeziorem Mamry zobaczymy kilkanaście postaci – DJów, producentów, wokalistów i raperów. Na czele ogłoszonego jak dotąd składu stoją DNF, Tymek (obaj wystąpią w piątek), Gibbs, Margaret i ZBUKU (cała trójka zaprezentuje się w sobotę). Oprócz headlinerów, zobaczymy również inne – nie mniej istotne – aliasy. Lineup wydarzenia jak dotąd wygląda następująco:

emuze.me

piątek, 28 lipca
DNF
Tymek
Baasch
SI US PLAU
DJ Killer
Exation
Barto

sobota, 29 lipca
Gibbs
Margaret
ZBUKU
I.GOT.U
DJ Alex
DJ Inox
Matt5ki

ultra

To co, wakacje na Mazurach?

Patrząc na obszerność ubiegłorocznego lineup’u, możemy spodziewać się kolejnych ogłoszeń i atrakcji. Aby być na bieżąco, warto śledzić social media Mamry Festival. Karnety w cenie 119 zł dostępne są na stronie imprezy, a także w bileteriach eBilet, Eventim, Going, Kupbilecik i Biletomat.

Portal Shining Beats z dumą sprawuje patronat medialny nad Mamry Festival 2023.

emuze.me

kalendarz

Total
24
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?