Kygo wydaje swój pierwszy remix od pięciu lat. Na tapecie hitowy singiel Coldplay

Przyszedł czas na pierwszy remix Kygo od 2017 roku. Na warsztat Norwega trafił utwór Coldplay i Seleny Gomez, zatytułowany “Let Somebody Go”.

kalendarz

Kilka tygodni temu wydał pierwszy singiel w tym roku, a teraz przyszedł czas na pierwszy remix od 2017 roku. Kygo wziął na warsztat wspólny utwór Coldplay i Seleny Gomez, zatytułowany “Let Somebody Go”.


Tropical house’owe remiksy utworów wydawane głównie w latach 2013-14 pozwoliły Kygo na rozwinięcie kariery. Odświeżenia takich utworów, jak “Cut Your Teeth” czy “Sexual Healing” zdobyły sporą popularność jako nieoficjalne wydania na Soundcloudzie, będąc jednocześnie przygrywką do już oficjalnie wydanych singli. “Firestone” oraz “Stole The Show” z miejsca stały się międzynarodowymi hitami. Utwory te są na tyle dochodowe, że prawa do nich (a konkretnie do tego pierwszego utworu) stały się nawet dostępne na rynku wtórnym.

emuze.me

Z biegiem lat Kyrre odchodził od tropical house’u, dalej jednak reprezentując radiową odsłonę EDMu. Z kolei ostatnie tygodnie w wykonaniu Kygo wyglądają na naprawdę aktywne. Całkiem niedawno ukazał się jego nowy singiel stworzony wraz z formacją DNCE. “Dancing Feet” mocno nawiązywało do tanecznych klimatów z lat 80. – i na to wygląda, że norweski producent bardzo polubił tego typu brzmienia. Wskazują na to zarówno odświeżenia utworów takich wokalistek, jak Whitney Houston, Donna Summer czy Tina Turner, ale także najnowsza propozycja, będąca tym razem remiksem.

Kygo remiksuje Coldplay

Norweg wziął w obroty grany w ostatnim czasie także w polskich rozgłośniach radiowych wspólny utwór Coldplay i Seleny Gomez. Interpretacja “Let Somebody Go“, jaką zaprezentował Kygo, jest nieco – ale tylko nieco – żywsza niż oryginał. Numer ten jako żywo przywodzi na myśl brzmienia ze wspomnianych wcześniej lat osiemdziesiątych, co zresztą wpisuje się w panujące w muzyce popularnej od jakiegoś czasu trendy.

ultra

Headliner ubiegłorocznej edycji FEST Festival zaprezentował tym samym pierwszy od 2017 roku remix. Poprzednim tego typu wykonem było odświeżenie “You’re The Best Thing About Me” formacji U2. Jeśli z kolei chodzi o Coldplay, to Kygo remiksował ten zespół już w 2014 roku – wówczas nową odsłonę uzyskał utwór “Midnight”. A jak brzmi świeżabwersja “Let Somebody Go”? Możecie sprawdzić to poniżej.

emuze.me

Total
3
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?