Collab na linii Skytech – Regain w końcu się ukaże, i to szybciej niż myślicie

Mainstage’owo-hardowe połączenie sił polskich producentów ujrzy światło dzienne nakładem wytwórni Timmy’ego Trumpeta jeszcze w czerwcu.

sunrise

Paweł Goss aka Regain jest już dość rozpoznawalny wśród fanów EDMu w naszym kraju, co jeszcze kilka lat temu nie było takie oczywiste. Mimo to reprezentujący scenę hard dance twórca nie miał jeszcze zbyt wielu okazji na to, aby współtworzyć utwory z rodakami będącymi spoza jego muzycznej bańki. Ten stan rzeczy zmienił się jednak w 2021 roku, kiedy to po raz pierwszy mieliśmy okazję usłyszeć singiel jednego z DJów tegorocznej edycji Defqon.1 z Mateuszem Dziewulskim, znanym szerzej jako Skytech.

Od momentu pierwszej emisji, którym według 1001tracklists.com był livestream Black Sugar, minęły już ponad dwa lata i część osób zdążyła już chyba zapomnieć o tym kawałku. Nie zapomnieli o nim jednak obaj jego twórcy, którzy jeszcze w tym miesiącu oficjalnie wydadzą swój collab.

kalendarz

Naczekaliśmy się!

Łączący festiwalowe brzmienia Skytecha i hardowe uderzenie Regaina track nosi tytuł “Bring The Fire” i względem wersji z 2021 roku uległ pewnym zmianom. Są one jednak dość kosmetyczne i nie wpływają na kształt całego utworu. Cały czas otrzymujemy podział na mainstage’owy pierwszy drop i rawowy drugi drop.

kalendarz

Kawałek jeszcze przed premierą uzyskał support takich postaci, jak R3HAB, Blasterjaxx oraz Timmy Trumpet. Ten ostatni akurat nie jest przypadkowy – wszak “Bring The Fire” ukaże się nakładem Sinphony, wytwórni Australijczyka. Na release nie będziemy musieli długo czekać – bo zaledwie do 30 czerwca. Mateusz i Paweł dołączają więc do takich postaci, jak Sikdope, DJ Kuba & Neitan oraz Indox, które w tym labelu reprezentowały naszą scenę EDM.

O tym, jak w finalnej formie brzmi “Bring The Fire”, możecie przekonać się poniżej (od 45 minuty i 37 sekundy).

sunrise

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?