kontakt

Jeśli fani muzyki elektronicznej mieliby wskazać najpopularniejszy festiwal na Wyspach Brytyjskich, większość z nich wskazałaby na Creamfields. W tym roku jest okazja, by wybrać się tam bez większych przygotowań, gdyż później za sprawą Brexitu podróż na wyspy może (ale nie musi) być utrudniona. Warto więc nie zwlekać z podróżą na ten event – szczególnie, że tegoroczny lineup trzyma wysoki poziom.

Swoje sceny mają Martin Garrix i Tiesto

Pierwsza faza lineupu Creamfields została ogłoszona już jakiś czas temu. Teraz poznaliśmy wszystkich pozostałych artystów, które wystąpią pod koniec sierpnia w Daresbury. I tak – do skłądu dołączyli między innymi Afrojack, Faithless, Paul van Dyk, Third Party czy Tchami. To jednak nie koniec niespodzianek, bo organizatorzy postanowili również ujawnić podział artystów na dni i sceny. Dzięki temu wiemy, że swoje reprezentacje wystawią takie labele, jak Anjunabeats, STMPD RCRDS, mau5trap czy Musical Freedom.

Ogólnie rzecz biorąc, nie zabraknie rozrywki dla fanów większości wiodących gatunków muzyki elektronicznej. Będą bowiem dedykowane sceny z muzyką trance, hardstyle czy house. Swoją ekipę zaprezentuje również Carl Cox, który w tym roku zagra w Polsce. Dokładny podział artystów na dni sceny znajdziecie poniżej.

Tegoroczny lineup brytyjskiego giganta jest, jak co roku, naprawdę różnorodny. Każdy fan muzyki elektronicznej znajdzie coś w nim dla siebie. Nie brakuje najpopularniejszych nazwisk, lecz i fani techno czy hardstyle też znajdą coś dla siebie.

kontakt