Czy na ASOT 1000 Poland będzie potrzebne oświadczenie? Znamy szczegóły

Organizatorzy ASOT 1000 Poland opublikowali oświadczenie dotyczące sanitarnych reguł, które będą obowiązywać 12 marca w TAURON Arenie.

reklamuj_sie

Wielkimi krokami zbliża się ASOT 1000 Poland. Już 12 marca do Krakowa zjadą się tysiące trancemaniaków, i to nie bez powodu. W tamtejszej TAURON Arenie wystąpi bowiem Armin van Buuren, a także wielu innych uznanych trance’owych producentów. Więcej informacji na temat obecnego (planowane są kolejne ogłoszenia) lineup’u znajdziecie pod tym linkiem, a tymczasem warto odpowiedzieć sobie na pewne nurtujące wiele osób pytanie.

Czy wymagane będzie oświadczenie dot. szczepień?

Pandemiczna rzeczywistość miała niemały wpływ na to, w jaki sposób można wejść na koncerty i festiwale. O ile kluby mogły sobie pozwolić na działanie względnie jak przed 2020 rokiem, o tyle organizatorzy imprez masowych musieli spełnić pewne sanitarne wymagania. Wśród nich był chociażby nałożony na osoby chcące wejść na teren wydarzenia obowiązek okazania dokumentu dotyczącego szczepień na koronawirusa. Tego typu oświadczenie trzeba było przedstawić między innymi na The Other Side Of The Sun czy Heartbeat Festival, ale także na szeregu innych imprez. Niektóre miejsca z kolei wymagały okazywania tzw. paszportów covidowych. Tego typu rozwiązania miały miejsce do końca lutego.

Co z dniem 1 marca uległo zmianie? Ano obostrzenia covidowe. Polski rząd jeszcze w lutym ogłosił zniesienie niemal wszystkich restrykcji związanych z pandemią koronawirusa.

Wśród nich był chociażby i tak omijany masowo zakaz funkcjonowania klubów, a także limity frekwencji dla osób niezaszczepionych w wypadku większych wydarzeń. Te reguły już nie obowiązują – tym samym nic nie stoi na przeszkodzie, aby móc organizować eventy tak, jak jeszcze przed 2020 rokiem.

Jednakże wszystko zawsze zależy od poszczególnych organizatorów imprez, którzy mogą – acz nie muszą – rezygnować z reguł bezpieczeństwa, narzuconych z powodu pandemii. Jaki stosunek do tego wszystkiego mają organizatorzy ASOT 1000 Poland?

Bez oświadczeń

Na social mediach imprezy pojawiło się oświadczenie dotyczące tego aspektu organizacji. Wynika z niego, że od uczestników nie będzie wymagane oświadczenie dotyczące szczepienia na COVID-19. Aby móc wejść na imprezę, będzie trzeba mieć przy sobie:

  • bilet
  • dokument tożsamości
  • maseczkę

Pełną treść oświadczenie znajdziecie poniżej.

ASOT 1000 Poland – oświadczenie

Do wspólnego świętowania z Armin van Buuren pozostało już tylko kilka dni! Czas rozpocząć ostateczne odliczanie. W kolejnych dniach będziemy przekazywać Wam niezbędne szczegóły dotyczące #ASOT1000Polska. Dziś informujemy o zasadach uczestnictwa.

Poluzowanie wielu ograniczeń dotyczących pandemii COVID-19 dało nam wiele możliwości, które z pewnością będą dobrze przez Was przyjęte. Informujemy, że nie będziemy sprawdzać żadnych dokumentów zdrowotnych i nie będziemy zbierali żadnych oświadczeń. By wejść na imprezę w Tauron Arena Kraków trzeba mieć ważny bilet, dokument tożsamości (dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport) oraz maseczkę.

Na wejściu będą dostępne płyny dezynfekujące, a pomieszczenia będą wietrzone. Wszystko po to, by zapewnić Wam jak najwięcej bezpieczeństwa sanitarnego. Liczymy, że celebracja tysięcznego odcinka #ASOT przejdzie głośnym echem do historii polskiego clubbingu, a Wy będziecie tego ogromną częścią.

Gdy my będziemy się bawić, za naszą wschodnią granicą szaleje wojna. Jesteśmy tym poruszeni i wściekli, że w cywilizowanym świecie jeden reżim napada na wolny kraj. Będąc myślami z Ukraińcami szykujemy naszą pomoc. Część pieniędzy ze sprzedaży biletów, gadżetów ASOT i gastronomii zostanie przeznaczona na wsparcie humanitarne dla ofiar wojny. Mówimy stanowcze nie jakiejkolwiek agresji.

Trzymamy kciuki za ukraiński naród, który chce wyrwać się z kleszczy komunizmu. Solidaryzujemy się z Ukrainą, co będzie też widać podczas ASOT 1000 Polska. Więcej informacji wkrótce. Do zobaczenia #TranceFamily!

Przypomnijmy – ASOT 1000 Poland odbędzie się 12 marca 2022 roku w krakowskiej Tauron Arenie. Bilety na imprezę w dalszym ciągu są dostępne i znajdziecie je pod tym linkiem.

reklamuj_sie

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?