Swedish House Mafia wystąpi na Ultra Europe 2022? Intrygujące ruchy na social mediach eventu…

W sieci zaczęły pojawiać się poszlaki sugerujące, że Swedish House Mafia wystąpi na Ultra Europe 2022. Czy w ogóle jest o czym rozmawiać?

emuze.me

Choć operację “comeback” w wykonaniu Swedish House Mafii można poniekąd nazwać falstartem, to wciąż mamy do czynienia z czymś ważnym dla świata EDMu. Axwell, Sebastian Ingrosso i Steve Angello są w przededniu wydania debiutanckiego albumu oraz na tygodnie od startu trasy koncertowej. Imprezy w ramach “Paradise Again Tour” nie są jednak jedynymi, które Szwedzi zagrają w tym roku. Będziemy mogli zobaczyć ich także podczas festiwalu Coachella już w ten i przyszły weekend (wystąpią wraz z The Weeknd).

SHM na Ultra Europe 2022?

To naturalnie zaczęło rodzić spekulacje co do tego, czy aby na pewno będą to jedyne występy trio poza tournée w 2022. Fani formacji szybko upatrzyli sobie odpowiedniego kandydata na ewentualnego posiadacza bookingu SHM – a jest nim Ultra Europe 2022. Panowie wystąpili tam już w 2019 roku, a powrót w tym sezonie z pewnością byłby mile widziany przez fanów oraz wartościowy dla organizatorów, którzy mają w tym roku ogromną konkurencję. No ale dobrze, skąd w ogóle pojawił się temat chorwackiego festiwalu?

emuze.me

Diabeł tkwi w szczegółach – a te nietrudno znaleźć na social mediach. Przeglądając Instagramowe konto imprezy możemy znaleźć post z 4 kwietnia ze zdjęciami z występu SHM sprzed trzech lat.

To siłą rzeczy rozhulało jeszcze bardziej temat wśród fanów SHMu – ale w dalszym ciągu nie dawało jakichkolwiek konkretów. Tych zresztą nie ma po dziś dzień i ciężko się ich spodziewać w najbliższych dniach. Atmosfera jest jednak podgrzana naprawdę solidnie. A to wszystko dzięki jednemu z użytkowników Reddita, który zapytał w wiadomości prywatnej do konta @ultraeurope wprost, czy Swedish House Mafia wystąpi na tegorocznej edycji. Odpowiedź na to pytanie jest dość intrygująca:

emuze.me

Dość ciekawy wybieg, trzeba przyznać. W każdym razie – mamy dwie poszlaki, które w żadnym stopniu nie są w stanie bezpośrednio udowodnić tego, że Swedish House Mafia wystąpi na Ultra Europe 2022. Niemniej jednak sprawa wygląda na naprawdę ciekawą i wartą obserwowania. Szczególnie, że już dotychczasowe ogłoszenia są naprawdę konkretne, a ostatnio do lineup’u dołączył również Hardwell. Nie pozostaje więc nic innego, jak czekać na ewentualne informacje ze Splitu!

Już teraz lineup jest gruby

Przypominamy – Ultra Europe 2022 odbędzie się w chorwackim Splicie w dniach 8-10 lipca. Lineup stanowią czołowe postaci świata EDM – w tym Afrojack, Alesso, Armin van Buuren, DJ Snake, Hardwell, Marshmello, Martin Garrix czy Tiësto. Mowa tu jednak tylko o głównym wydarzeniu, obok którego odbędzie się jeszcze szereg imprez towarzyszących. Na jednej z nich (konkretnie Ultra Beach Hvar) będzie mieć miejsce takeover STMPD RCRDS, którego częścią będzie b2b na linii Blinders – TV Noise. Więcej informacji na temat biletów na poszczególne imprezy znajdziecie pod tym linkiem.

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?