Daft Punk udostępnili 9 niepublikowanych dotąd numerów z soundtracku “Tron: Dziedzictwo”

Panowie z duetu Daft Punk udostępnili pełną wersję soundtracku do filmu Tron: Dziedzictwo. Pojawiło się aż 9 nowych utworów.

2sher

10 lat temu światło dzienne ujrzał film “Tron: Dziedzictwo“. Kontynuacja kultowego “Tronu” z 1982 roku okazała się typowym średniakiem, jednak jeden z elementów kinowego hitu zdecydowanie się wyróżniał. Mowa tutaj o oficjalnym soundtracku, za którego stworzenie zabrały się legendy muzyki elektronicznej – duet Daft Punk. Trzeba przyznać, że elektronicy spod wieży Eiffla idealnie odrobili swoją robotę. Udało im się bowiem stworzyć paletę klimatycznych utworów, które zapadły w pamięć na bardzo długo. Teraz Francuzi, po wielu latach, udostępnili pełną wersję ścieżki dźwiękowej.

Kompletna edycja soundtracku już dostępna

Do tej pory w serwisach streamingowych oraz sklepach dostępna była jedynie okrojona wersja, zawierająca jedynie 23 utwory. The Complete Edition – bo taki dopisek otrzymało najnowsze wydanie duetu Daft Punk – to ta sama płyta wzbogacona o 9 nowych utworów. Tym samym temat soundtracku został wyczerpany.

Mamy spore nadzieje, że Francuzi w przyszłości będą mieli okazję jeszcze pracować przy ścieżkach dźwiękowych do filmów. Sporo mówiło się o ich udziale przy produkcji filmu “Czarne Okulary” Dario Argento, jednak okazały się to być jedynie plotki.

Pełną wersję soundtracku do filmu “Tron: Dziedzictwo” znajdziecie poniżej.

2sher

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?