dave winnel Tim budin

Dave Winnel i Tom Budin łączą siły w numerze, który swoją premierę miał podczas Shining Beats Festival

Dave Winnel i Tom Budin wydali “Supersonic” – utwór, który po raz pierwszy mogliście usłyszeć podczas Shining Beats Festival.

silesia beats

Od Shining Beats Festival minęły już ponad dwa lata. Na wirtualnej, pandemicznej imprezie zagrali między innymi Lost Frequencies, Mark Sixma, Fox Stevenson, Florian Picasso, Dave Winnel i Tom Budin. W secie b2b dwóch ostatnich panów pojawiło się ich wspólne ID, które od kilku dni możemy sprawdzać w pełnej wersji pod tytułem “Supersonic”.

“Supersonic” już dostępny

W okolicach 28. minuty w powyższym secie (który swoją drogą został odnaleziony na redakcyjnym dysku po roku od festiwalu) wybrzmiewa utwór oznaczony jako ID Dave’a Winnela i Toma Budina. Jak się okazuje, numer ten stanowi jedną z pierwszych wersji wydanego na początku grudnia “Supersonic”. Można odnieść wrażenie, że tech-house’owa propozycja znacznie różni się od swojego poprzednika. Ne można natomiast w żadnym wypadku powiedzieć, że jest gorsza.

silesia beats

Co dwie głowy to nie jedna!

Dave Winnel w ostatnich latach ugruntował swoją pozycję zarówno na swoim rodzimym, australijskim rynku, jak i na rynku zagranicznym. Na swoim koncie ma pierwsze miejsce na Beatport i współpracę z Arminem van Buurenem. Ponadto, Dave wyprodukował oficjalne remiksy między innymi dla Twenty One Pilots, Davida Guetty, Bastille, Clean Bandit, Hardwella, Axwell & Ingrosso i Galantisa.

Podobnymi osiągnięciami może pochwalić się rodak Winnela – Tom Budin. Australijczyk wydaje w największych światowych wytwórniach, takich jak Ultra Music, Interscope, Armada, Heldeep, Hexagon, TMRW Music, Strange Fruits i Mixmash. Ponadto, jego utwór “X with U” zagościł na pierwszym miejscu na liście przebojów Billboard Dance Club. Ciekawostką jest to, że managerem DJa jest Polak. Kasper Jabłoński dwukrotnie był gościem naszego podcastu, a na dniach nagrywane będzie domknięcie trylogii.

ultra

Jak widać, producenci mają na koncie wiele indywidualnych sukcesów. Set z Shining Beats Festival oraz “Supersonic” sugerują, że panom bardzo dobrze się razem pracuje.

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?