David Guetta zaprezentował nowy collab z Avicii’m. Po raz pierwszy i ostatni

Podczas tribute show w Sztokholmie, David Guetta zaprezentował niegrany nigdy dotąd collab z Avicii’m i Afrojackiem. Mamy jednak złe wieści.

sunrise

Avicii – mimo tego, że od 1,5 roku nie ma go z nami – wciąż jest jednym z najistotniejszych artystów sceny muzyki elektronicznej. Wszystko to rzecz jasna dzięki dorobkowi muzycznemu, który zostawił po sobie Szwed. O tym, jak duże piętno na branży i fanach odcisnął Tim, mogliśmy się przekonać 5 grudnia. Wtedy to w sztokholmskim Friends Arena odbyło się specjalne tribute show, w którym wzięły udział gwiazdy muzyki elektronicznej. W lineupie imprezy znalazł się między innymi David Guetta, który podczas swojego krótkiego seta zaprezentował… niewydany dotąd collab z twórcą “Levels”.

Ten jeden raz

“Before I Could Say Goodbye” to niewydany utwór Davida Guetty, Avicii’ego i Afrojacka. Niestety, prawdopodobnie był to jedyny raz kiedy mogliśmy usłyszeć tę produkcję, o czym wspomniał francuski producent.

kalendarz

Gram to po raz pierwszy… i prawdopodobnie ostatni.

David Guetta

Utwór można usłyszeć na poniższym wideo od 11:12.

kalendarz

Warto przypomnieć, że nie jest to jedyny collab na linii David Guetta – Avicii. W 2011 roku panowie wydali utwór “Sunshine”, na który możecie głosować w plebiscycie na Klubowy Hit Dekady.

Projekt schowany do szuflady?

Francuski DJ i producent powiedział, że utwór zagrał prawdopodobnie tylko ten jeden raz. Nie wykluczamy jednak, że może być zupełnie inaczej – wszak Avicii zostawił po sobie dość sporo niewydanego materiału. Część z tych utworów została wydana na pośmiertnym albumie “TIM”, z którego dochód ze sprzedaży został przekazany na rzecz fundacji Tima Berglinga.

sunrise

Kto wie, może za jakiś czas zostanie wydana kolejna płyta z materiałem, którego jeszcze nikt wcześniej nie słyszał. Tutaj jednak musimy się uzbroić w cierpliwość… a może nie? Czas pokaże!

kalendarz

Total
16
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?