david guetta joel corry raye

David Guetta i Joel Corry stworzyli “hymn robienia dzieci”. “BED” spodoba się fanom brytyjskiego house’u

Francusko-brytyjski collab już wkrótce może stać się radiowym hitem. Co ciekawego przygotowali David Guetta i Joel Corry?

PDC

David Guetta po raz kolejny wsparł swoim nazwiskiem wschodzącą dopiero postać branży muzycznej. Wraz z Joelem Corrym stworzyli utwór o nazwie “BED“, w którym wokalnie udziela się znana już ze współpracy z Francuzem RAYE.

Celebryta z drygiem do elektroniki

Jako że Davida nie trzeba nikomu przedstawiać, to napiszemy trochę więcej o wschodzącej brytyjskiej gwieździe. Joel Corry już w 2012 roku zaczął publikować swoje miksy w internecie, w międzyczasie biorąc udział w reality show “Geordie Shore”. Na debiutancki singiel celebryty trzeba było jednak poczekać do roku 2015. Co ciekawe, były to klimaty melbourne bounce, które zostały wydane przez Bourne Recordings Willa Sparksa.

emuze.me

Od 2017 poszedł jednak w bardziej house’owe klimaty, z którymi kojarzony jest do dziś. Z postacią Brytyjczyka były związane jednak pewne kontrowersje. Swego czasu na naszych łamach pisaliśmy o jego utarczkach z twórcą utworu “Meet Her At The Loveparade”. W ostatecznym rozrachunku nie przeszkodziło mu to w zrobieniu międzynarodowej kariery.

Udało się to głównie dzięki megahitowi “Head & Heart“, w którego tworzeniu wziął udział także MNEK. Utwór na ten moment ma niemal 500 milionów streamów na Spotify i ponad 150 milionów wyświetleń na YouTube.

PDC

Wielkie hity powodują duże collabowe możliwości. Tak było chociażby z Imanbekiem, tak też jest teraz z Joelem.

“Hymn robienia dzieci”

Brytyjskich dziennikarzy zainteresował główny fragment tekstu utworu, brzmiący następująco:

Mam łóżko, ale wolałbym być dziś w twoim…

fragment tekstu BED – Joel Corry x RAYE x David Guetta

Joel w wypowiedzi na łamach strony internetowej oficjalnej brytyjskiej listy przebojów wyjaśnił, co i jak z tym hookiem.

BED jest dla mnie oficjalnym hymnem robienia dzieci! Przewiduję wzrost populacji niedługo po premierze! Bądźmy wdzięczni RAYE za ten genialny fragment i jestem pewien, że ludzie będą czerpać z tego mnóstwo radości.

Joel Corry

BED” spodoba się tym, którzy lubią brytyjski radiowy house. Połączenie aliasów Joel Corry i David Guetta powinno przynieść jeden z większych hitów nadchodzącej wiosny.

emuze.me

emuze.me

Total
8
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?