Spotify Top 100

David Guetta nie przestaje ciągle podnosić sobie poprzeczki. Zwycięzca zeszłorocznego rankingu DJ Mag TOP 100 DJs w ciągu ostatniego roku zapewnił nam dobrą zabawę przy streamach, które choć w części mogły zastąpić nam prawdziwe imprezy. Artysta urozmaica swoje sety ciągle zaskakując fanów nowymi, ciekawymi lokalizacjami. W ramach projektu United at Home francuski producent zapewnił nam już występy z widokiem na Miami, Nowy Jork oraz powitanie 2021 roku na terenie paryskiego Luwru. Teraz przyszedł czas na Dubaj.

Guetta buja w obłokach

Dosłownie i w przenośni. Set w klimatach Future Rave’u odbędzie się na lądowisku dla helikopterów, znajdującym się na dachu Burdż al-Arab. Jest to jeden z najwyższych wieżowców, a zarazem jeden z najbardziej ekskluzywnych hotelów na świecie. Co ciekawe, budynek został wybudowany na sztucznej wyspie. Teaser pozwala spodziewać się niezapomnianych widoków, które zrobią niesamowite wrażenie.

Na wirtualny występ pełen dźwięków ostatnio nierozłącznego duo Davida Guetty i Mortena nie musimy czekać zbyt długo. Bezpłatna transmisja rozpocznie się już jutro (6 lutego) o godzinie 15:00 czasu polskiego – odnośnik do streama znajdziecie poniżej.

Pomagajmy dalej

Wydarzenie powstało we współpracy z miastem Dubaj i lokalnym sektorem turystycznym. Ma ono na celu wsparcie kampanii UNICEF i Dubai Cares, która chce zapewnić w obecnych czasach jak najszerszy dostęp do edukacji zdalnej. Na realizację celu w ramach akcji „Education Uninterrupted” będą przekazywane darowizny. Będą one poświęcone na kupno sprzętu komputerowego rodzinom, które z powodu słabej sytuacji materialnej nie mogą tego zrobić same.

Poprzednie występy

Podczas wcześniejszych koncertów, jakie David Guetta zorganizował w ramach akcji United At Home bawiło się ponad 75 milionów osób na całym świecie. Dzięki zbiórkom oraz sponsorom do tej pory udało się uzbierać 1,6 miliona dolarów. Wpłaty na rzecz inicjatywy można dawać poprzez stronę www.davidguetta.com/donate. Poniżej znajdziecie ostatni set wprost z jednego z najbardziej cenionych miejsc miasta Paryż.

Spotify Top 100