Podopieczny Markusa Schulza w składzie Transmission Poland. Pora na progressive trance!

Na Transmission Poland 2022 nie zabraknie też progressive trance’u, za który będzie odpowiedzialny Daxson – podopieczny Markusa Schulza.

2sher

Po ogłoszeniu Darrena Portera oraz duetu Key4050, apetyty fanów trance’u odnośnie zbliżającego się Transmission Poland 2022 są niebagatelne. Na największe gwiazdy jeszcze jednak poczekamy – trzecie ogłoszenie imprezy planowanej na 29 października w trójmiejskiej ERGO Arenie to gratka dla bardziej wtajemniczonych. Ten booking sprawi szybsze bicie serca szczególnie u miłośników progressive trance. Mowa o Danie Dobsonie, obecnie lepiej znanym pod aliasem Daxson.

Podopieczny Markusa Schulza

Producent z Manchesteru swoją karierę rozpoczął niemal dekadę temu. Swoje pierwsze sukcesy zdobywał między innymi w Interstate Recordings i Lange Recordings, choć z czasem jego produkcje trafiły też do A State Of Trance, Flashover Recordings czy Outburst Records.

W 2017 roku zdecydował się na zmianę muzycznego pseudonimu na Daxson. Od tego samego roku jest związany przede wszystkim z wytwórnią Markusa Schulza – Coldharbour Recordings, dla której wydał już kilkanaście produkcji. Na swoim koncie ma współprace z Solis & Sean Truby, Harry’m Squarem czy samym Schulzem (utwór “Vortex” trafił na album niemieckiego producenta pt. “Escape”).

emuze.me

W ostatnim czasie Dan przygotowywał materiał na swój debiutancki album, który ostatecznie pojawi się 30 września we wspomnianym Coldharbour Recordings. Na wydawnictwo złoży się aż 18 produkcji, w tym wokalne kompozycje z Sue McLaren, Numą, Lachi i Nation Of One.

Występ w Gdańsku na Transmission Festival, organizowanym przez United Music i Euforia Festivals, będzie debiutem Daxsona w naszym kraju. Z pewnością możemy oczekiwać wielu propozycji z nadchodzącego wydawnictwa producenta.

Bilety wciąż dostępne

Jak więc widać po ostatnich ogłoszeniach, jest na co czekać – wszak kolejne nazwiska powinniśmy poznać w najbliższych dniac. Nie ma na co czekać za to w kontekście kupna biletu na Transmission Poland 2022. Przypomnijmy – w przedsprzedaży sprzedały się dwie z czterech przewidzianych pul wejściówek. Obecnie dostępna jest trzecia z nich, w cenie 258 zł. Zakupu możecie dokonać pod tym linkiem.

ultra

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?