Znamy pierwszą gwiazdę Transmission Poland 2022. Coś dla fanów upliftów!

Poznaliśmy pierwszą postać z lineup’u Transmission Poland 2022. 29 października w ERGO Arenie wystąpi Darren Porter.

PDC

Jesienny kalendarz trance’owych eventów już teraz prezentuje się naprawdę okazale – i paradoksalnie wpływ na ten wizerunek ma tylko jedno wydarzenie. 29 października w trójmiejskiej ERGO Arenie odbędzie się bowiem pierwsza polska edycja eventu Transmission. Jeśli mamy wierzyć organizatorom – w których gronie jest agencja Euforia Festivals – nasza edycja nie będzie w żadnym stopniu odbiegać od tego, co mogliśmy zobaczyć na edycjach w innych krajach. A kto jak kto, ale Transmission ze spektakularnej techniki scenicznej jest naprawdę szeroko znany.

Pierwsze nazwisko w sam raz dla fanów upliftów

Jedynemu w swoim rodzaju scenicznemu experience’owi towarzyszyć ma warty uwagi lineup. Właśnie poznaliśmy jego pierwszy element – a jest nim Darren Porter. Zadowoleni z tego bookingu powinni być szczególnie fani uplifting trance’u, którzy mogli zobaczyć go w akcji w naszym kraju parokrotnie, z czego po raz ostatni w 2019 podczas imprezy z serii We Love Trance.

emuze.me

Darren swoją przygodę z muzyką rozpoczął od eksperymentów z keyboardem i pianinem. Bez ani jednej lekcji muzyki był w stanie sam komponować krótkie utwory, które niedługo później zaczęły pojawiać się w filmach krótkometrażowych. Jego kariera nabrała rozpędu, dzięki wygranej w jednym z konkursów. To właśnie tam zaprezentował swój utwór “Termination”, po czym podpisał kontrakt z Oceanstate Recordings .

W ciągu ostatnich kilku lat wyrobił swoją solidną markę, która jest znana z ciężkich, euforycznych i napędzających remiksów, które dostarczają słuchaczom mnóstwo energii. Występował już na festiwalach w Czechach, Holandii, Wielkiej Brytanii, Niemczech oraz Szwajcarii.

Kolejne szczegóły wkrótce

Wkrótce poznamy kolejne nazwiska z lineup’u Transmission Poland 2022. Pierwsze ogłoszenie okazało się naprawdę jakościowe, więc apetyty z pewnością tylko zostały u fanów tej muzyki podkręcone. A zapowiada się na to, że będzie ich w ERGO Arenie naprawdę wielu. Wszak już w przedsprzedaży rozeszły się dwie z czterech przewidzianych pul biletów. Obecnie wejściówki dostępne są w cenie 258 zł pod tym linkiem.

PDC

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?