Deadmau5 ujawnia ostateczny wygląd Cube 3.0. Mamy też informacje o nowym albumie Joela!

Już za dwa tygodnie nowa wersja spektakularnej sceny ujrzy światło dzienne. Jednak to nie koniec – Deadmau5 ujawnił, co planuje robić po Ultra…

kalendarz

Deadmau5 to artysta, który zdecydowanie lubi kontrowersje. Uspokajamy jednak – dziś nie zajmiemy się potyczkami Kanadyjczyka w mediach społecznościowych. Zbliża się Ultra Music Festival i Deadmau5 z pewnością zdaje sobie z tego sprawę – a oczekiwania wobec Joela i jego teamu są bardzo wysokie!

Jak już swego czasu na naszych łamach wspominaliśmy, artysta przygotowuje na występ w Miami nową multimedialną scenę – Cube 3.0. Za dwa tygodnie przekonamy się, jak instalacja przedstawia się w całej okazałości – jednak już teraz artysta postanowił na portalu YouTube pokazać timelapse przedstawiający proces budowy “kostki”.

kalendarz

Inaczej niż w poprzednich wersjach scen, deadmau5 nie będzie znajdował się na szczycie instalacji – zamiast tego konsola będzie chowała się w odpowiednio dużej konstrukcji. Nie oznacza to jednak, że nie zobaczymy DJa – kostka obraca się, aby pokazać, co ma w środku. Panele LED po ich wyłączeniu są częściowo przezroczyste – pozwala to uzyskać efekt 3D przy użyciu pasków LED znajdujących się na charakterystycznym hełmie Kanadyjczyka.

ultra

Link do nagrania w pierwszej kolejności otrzymały osoby, które zapisały się za pośrednictwem strony cubev3.com do SMSowego newslettera. Tutaj jednak zła wiadomość – usługa jest dostępna tylko dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych i Kanady. Rzecz jasna nad tym ubolewamy – wszak najświeższe informacje i ciekawostki na temat działalności takiej postaci, jak Deadmau5, to jednak nie w kij dmuchał!

Jednak to nie koniec nowości – Joel postanowił bowiem za pośrednictwem portalu Reddit powiedzieć o swoich planach na okres po Ultra – mianowicie artysta planuje rozpoczęcie prac nad kolejnym studyjnym albumem. Ostatnie takie wydawnictwo, nie licząc jego orkiestrowego projektu z 2018 roku, zatytułowanego Where’s the drop?, pojawiło się na rynku trzy lata temu pod nazwą W:/2016ALBUM/.

kalendarz

(…)Zrealizujemy koncert na Ultra… Potem przez miesiąc lub dwa będziemy działać w celu dopięcia kontraktów na trasę koncertową… W tym czasie, robię nowy album (najwyższy, kurwa, czas, co?), natomiast ekipa planuje trasę i dopina terminy (…)

deadmau5

Znając życie, na single czy datę wydania albumu będziemy musieli jeszcze sporo poczekać.

W zamian jednak dostajemy naprawdę imponujący performance, który odbędzie się już za dwa tygodnie, na zamknięcie drugiego dnia Ultra Music Festival na Live Stage. Nie możemy się doczekać tego występu!

https://www.youtube.com/watch?v=uryZq5hY3_g

kalendarz

ultra

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?