Deadmau5 zbanowany na Twitch’u za nazwanie innego gracza “ciotą”!

U kanadyjskiego artysty pierwsze dymy od kilku miesięcy Tym razem Joel musiał się tłumaczyć z nazwania “ciotą” jednego z graczy w grę PUBG.

kalendarz

Nie od dziś wiadomo, że Deadmau5 do spokojnych artystów nie należy. Bardzo często byliśmy świadkami potyczek słownych z udziałem Kanadyjczyka, które w większości przypadków działy się na Twitterze. W ubiegłym roku jednak producent zauważył, że to u niego ewidentnie coś jest nie tak i postanowił zacząć pracować nad sobą. Przez ostatnich kilka miesięcy był spokój… do czasu – kilka dni temu miał miejsce kolejny incydent – tym razem w popularnym serwisie umożliwiającym strumieniowanie na żywo – Twitch’u.

Podczas rozgrywki w grze PUBG pewien gracz zagrał nieuczciwie przeciwko producentowi, co spotkało się z gwałtowną reakcją Kanadyjczyka.

kalendarz

Nie jesteśmy w stanie przetłumaczyć zwrotu producenta na język polski, gdyż Deadmau5 opanował do perfekcji nie tylko sztukę tworzenia świetnej muzyki, ale także długich, wulgarnych i skomplikowanych w budowie wiązanek – dlatego cytujemy w oryginale:

ultra


“Is that some fucking cock-sucking stream sniper fag”

Deadmau5

Po tym zdarzeniu konto DJ’a zostało zawieszone przez administrację, w efekcie czego sam zainteresowany postanowił usunąć profil na portalu Twitch, a następnie skomentować całą sytuację na Reddicie:

Deadmau5 skomentował całą sytuację na Reddicie pisząc:

kalendarz

“I’m not going to stand for Twitch’s double standard when it comes to censoring and suspending me for harmless shit. […] While it was intended to insult a fuckin asshat who was being a fucking asshat…. it wasn’t ‘directed at an entire group of people who have a sexual orientation that differs from my own’ fuck off with that shit. I know who I am, and I don’t have to fucking sit here and cry and defend my fucking self with the obligatory ‘IM NOT THAT PERSON, I AM SORRY’ reflex.”

Nie zamierzam tolerować podwójnych standardów Twitch’ajeśli chodzi o cenzurę i zawieszanie mnie za jakieś nieszkodliwe gówno. […] Moim celem było obrazić dupka za to, że był pieprzonym dupkiem. Nie było to skierowane do całej grupy ludzi, których orientacja seksualna różni się od mojej. Wiem kim jestem, i nie zamierzam siedzieć tutaj i płakać i tłumaczyć się tekstem w stylu ‘PRZEPRASZAM, NIE JESTEM TAKĄ OSOBĄ’.

Znając charakter Myszy, jesteśmy w stanie uwierzyć w takie, a nie inne intencje. Nie zmienia to faktu, że jest to kolejna kontrowersyjna sytuacja związana z utalentowanym producentem, których mimo wszystko wolelibyśmy unikać, w zamian dostając chociażby kolejne udane produkcje muzyczne, takie jak trzecia część EPki mau5ville , która na rynku pojawiła się naprawdę niedawno.

kalendarz

ultra

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?