kontakt

Collaby na linii Deadmau5Kaskade byly na ten moment trzy. I każdy z nich kojarzy się co najmniej dobrze. Największym sentymentem fani EDMu z pewnością darzą wydane w 2008 roku “I Remember“, które zdołało przebić się nawet do największych polskich rozgłośni radiowych.

W tym samym roku ukazało się także “Move For Me“, które co prawda nie spotkało się z aż takim komercyjnym sukcesem, ale wciąż trzyma poziom.

Na trzeci – i ostatni na ten moment – wspólny utwór panowie kazali czekać aż do 2016 roku. Wtedy to ukazało się “Beneath With Me” ze Skylar Grey na wokalu. Ten track mocno odbiegał stylistycznie od dwóch poprzednich – zamiast progressive house’owych klimatów otrzymaliśmy electro brzmienie.

Duże uznanie dla wspólnej pracy Joela i Ryana to także rosnące oczekiwania. Fani obydwóch producentów z pewnością chcieliby usłyszeć jeszcze coś nowego od swoich ulubieńców – i zanosi się na to, że wkrótce ich życzenia zostaną spełnione.

Coś nowego?

W niedzielny wieczór Deadmau5 i Kaskade zmienili zdjęcia profilowe i w tle na swoich facebook’owych profilach na niemalże takie same. Takie działania – choć dość prozaiczne i teoretycznie niewiele znaczące – zwykle nie są dziełem przypadku. Możemy się spodziewać więc w najbliższej przyszłości czegoś wspólnego ze strony Kandyjczyka i Amerykanina. Może być to zarówno singiel czy album, jak i NFT. Na szczegóły przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Kaskade i Deadmau5 rozpieszczają fanów

Sympatycy muzyki Deadmau5’a i Kaskade’a są w ostatnim czasie naprawdę rozpieszczani. Całkiem niedawno ten pierwszy oznajmił, że stworzył 9 utworów w ciągu 9 dni, co naturalnie powoduje, że będzie na co czekać. Natomiast ten drugi w ostatnich tygodniach wydał odświeżoną wersję wydanego oryginalnie w 2011 roku albumu “Fire & Ice“. Wspólny kawałek obydwóch mógłby być naprawdę ciekawym ukoronowaniem ostatniego okresu, pełnego dobrych informacji dla fanów.

kontakt