Deadmau5 ironicznie o DJ Mag TOP 100 DJs. “Wszyscy wiemy, że Winamp jest najlepszym DJem”

Zdobycie 65. miejsca w DJ Mag Top 100 DJs 2022 sprawiło, że Deadmau5 obudził się z letargu i postanowił pośmiać się z rankingu.

sunrise

O specyficznym podejściu do życia i niewątpliwym humorze Deadmau5‘a wiedzą nawet Ci, którzy nie śledzą na co dzień EDMowej sceny. W ostatnim czasie o jego wybrykach było jednak cicho – aż do teraz. Tym razem Joel szczerze wypowiedział się o rankingu DJ Mag Top 100 DJs, nie unikając żartów z ogłoszonego w czwartek notowania.

Kto jest najlepszym DJem?

Jesteśmy chwilę po ogłoszeniu wyników tegorocznego DJ Mag TOP 100 DJs. Wśród setki najpopularniejszych nie zabrakło aliasu Kanadyjczyka. O tym, które miejsce zajął, fani mogli dowiedzieć się z mediów społecznościowych organizatora. Jednym z kanałów komunikacji był Instagram, na którym istnieje opcja współtworzenia postów. Dzięki niej – po akceptacji prośby – grafika informacyjna również zostałaby dodana do konta nagrodzonego artysty.

kalendarz

Na dodany przez DJ Maga post odpowiedział w prywatnej wiadomości Deadmau5, czym nie omieszkał podzielić się ze swoimi fanami. I mówiąc wprost – Kanadyjczyk nie przebierał w słowach.

kalendarz

Pieprzcie się już z tym gównem.
Wszyscy wiemy, że Winamp jest najlepszym DJem.

Deadmau5 w odpowiedzi DJ Magowi

Dodatkową, żartobliwą puentę producent przytoczył w opisie zdjęcia. I to w stylu, który niektórzy ze starszych czytelników mogą utożsamiać z projektem Emo Martynka.

nIe ZaPoMnIj ZaGłOsOwAć Na MnIe W nAsTęPnYm RoKu!!!111one1!

Deadmau5 komentując swoją odpowiedź w stronę DJ Maga

Krytyka rankingu nie rozpoczęła się wczoraj ani przedwczoraj – wszak kontrowersji wokół DJ Mag Top 100 DJs nie brakuje już od dłuższego czasu. Co roku na liście na wysokich pozycjach pojawiają się mało znane jednostki. Mało tego, całej akcji towarzyszą huczne akcje marketingowe zachęcające do oddania głosu na danego artystę. Dochodzi nawet do tak absurdalnych sytuacji, jak banery promocyjne… na stronie z głosowaniem. Więcej na ten temat pisaliśmy w naszym niedawnym felietonie, który znajdziecie pod tym linkiem.

sunrise

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?