deadmau5

35 (!) utworów w nowej kompilacji labelu Deadmau5’a. Jest czego słuchać!

sunrise

Ciężko przedstawiać tak barwną osobistość, jaką jest Deadmau5. Przez lata swojej kariery poznaliśmy bowiem wiele oblicz tego artysty – dawał nam on niesamowitą ilość emocji za pomocą swojej muzyki, ale także za sprawą kontrowersji i niewyparzonego języka, co notabene w pewnym momencie doprowadziło producenta do refleksji nad sobą samym, co – na szczęście dla fanów Joela – nie przeszkodziło mu w zrealizowaniu w listopadzie ub.r. europejskiej trasy koncertowej.

Teraz jednak jest tylko lepiej – Kanadyjczyk wziął się mocno do roboty i zaczął wypuszczać kolejne jakościowe numery.

kalendarz

Jednak to nie koniec aktywności Myszy – wszak nadal istnieje jego label pod nazwą mau5trap, który naprawdę świetnie prosperuje i potrafi znaleźć na rynku wartych uwagi, ale niezbyt rozpoznawalnych elektronicznych artystów. Wielu z nich znajdziemy na najnowszej, już ósmej odsłonie składanki “We Are Friends“.

ultra

Znajdziemy tam aż 35 utworów, między innymi od takich artystów, jak i_o, Dillon Nathaniel czy No Mana. Te trzy aliasy wyczerpują pulę tych, które możecie kojarzyć – reszta to osoby, o których dotychczas nie było specjalnie głośno na scenie elektronicznej muzyki tanecznej – a po tym, co zaprezentowali w kompilacji Kanadyjczyka, możemy wnioskować, że jak najbardziej ten rozgłos im się należy.

Cały album do odsłuchu znajdziecie poniżej.

kalendarz

sunrise

Total
16
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?