Piłkarska Liga Mistrzów powraca w house’owym stylu. Wytwórnia Defected organizuje specjalny event

Kultowa wytwórnia Defected Records we współpracy z UEFĄ zaprezentuje wirtualny festiwal, będący wstępem do turniejów finałowych Ligi Mistrzów i Ligi Europy.

sunrise

Europejska federacja piłki nożnej UEFA nie od dziś współpracuje ze światem muzyki elektronicznej. Jako dobitny przykład niech służy chociażby hymn Euro 2016, za którym stoi David Guetta. Mało tego – motyw przewodni przyszłorocznych Mistrzostw Europy przygotuje Martin Garrix. Również przed finałami Ligi Mistrzów w 2018 i 2019 roku odbyły się wyjątkowe eventy, na których wystąpili Hardwell czy Dimitri Vegas nad Like Mike. W tym roku do współpracy zaproszono Defected Records.

Wirtualny festiwal

W czasach epidemii koronowirusa świat sportu działa z zachowaniem środków ostrożności. Piłkarze na stadionach grają bez udziału publiczności. Podobnie będzie z DJami, którzy z okazji rozpoczęcia finałów Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA zagrają na wirtualnym festiwalu. Impreza rozpocznie się już w najbliższą niedzielę o godz. 16. W składzie nie brakuje topowych postaci house’owej sceny. Zagrają między innymi Idris Elba, Bob Sinclar czy Purple Disco Machine. Pełen lineup prezentujemy poniżej.

kalendarz


Lineup
Idris Elba
Bob Sinclar
Purple Disco Machine
Low Steppa
Monki
Ferreck Dawn
Melvo Baptiste
Aline Rocha

ultra

Był mainstream – czas na house

Poprzednie wydarzenia poprzedzające finał najważniejszych europejskich rozgrywek były zdominowane przez artystów prezentujących bardziej komercyjne dźwięki. W tym roku UEFA zdecydowała się nieco “zwolnić” i postawiła na house music. Wybór Defected Records na współorganizatora nie powinien więc nikogo dziwić, wszak to czołowa wytwórnia jeśli chodzi o ten gatunek muzyki elektronicznej. Nie możemy już się doczekać, by przed finałowym turniejem rozgrzać się przy najlepszych numerach house music.

kalendarz

sunrise

Total
6
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?