Martin Garrix stworzył hymn EURO 2020. Znamy hit przyszłego lata?

Holenderski producent ogłosił na swoich social mediach, że hymn zbliżającego się EURO 2020 wyjdzie spod jego rąk. To może być spory przebój!

sunrise

Kończący się właśnie tydzień stał pod znakiem Amsterdam Dance Event. Setki imprez spod szyldu różnych wytwórni w całym Amsterdamie, do tego spotkania DJów z fanami, czy specjalne eventy, gdzie artyści pokazują krok po kroku jak tworzą swoje utwory.

Jedną z imprez zrealizowanych z największym rozmachem był piątkowy event w centrum kongresowym RAI. Główną gwiazdą wieczoru był Martin Garrix, który sypał niespodziankami jak z rękawa. Zupełnie nowe multimedialne show “THE ETHER” to nie wszystko, bowiem na ostatnich kilkadziesiąt minut występu za deckami zainstalowali się… David Guetta i Tiesto, którzy wraz z dwudziestotrzylatkiem zagrali b2b.

kalendarz

https://www.youtube.com/watch?v=ANVGGdURoS8

Martin Garrix stworzył hymn EURO 2020

Jednak to nie koniec nowości ze strony Holendra. Kiedy wszyscy ekscytowaliśmy się wynikami tegorocznego rankingu DJ Mag Top 100 DJs, ten ogłosił bardzo ważny krok w swojej karierze. Martijn stworzył bowiem oficjalny hymn przyszłorocznych Mistrzostw Europy w piłce nożnej!

ultra

“Jestem niesamowicie dumny mogąc Was poinformować, że stworzyłem oficjalny hymn EURO 2020. Nie mogę się doczekać aż usłyszycie oficjalny utwór!”

Martin Garrix

To będzie radiowy hit

Utwór, którego nazwy jeszcze nie znamy, będzie miał za zadanie trafić do szerokiego grona słuchaczy. Dlatego też możemy spodziewać się popowego zacięcia i charakterystycznego motywu przewodniego, który będzie nam towarzyszył w rozgłośniach radiowych przez całe przyszłoroczne wakacje.

Martin, mimo młodego wieku, ma już na swoim koncie szereg sukcesów. S stworzenie oficjalnego utworu na zbliżające się Mistrzostwa Europy jest kolejnym krokiem do budowania swojej coraz wyższej pozycji w branży EDM.

sunrise

Na premierę jeszcze poczekamy…

Data premiery utworu jest nieznana. I tutaj z naszej strony nienajlepsze wieści. Patrząc w przeszłość możemy zauważyć, że oficjalne utwory promujące międzynarodowe rozgrywki sportowe zwykły pojawiać się na rynku dopiero na kilka tygodni przed startem imprezy. Pozostaje nam więc uzbroić się w cierpliwość, najlepiej wracając do hymnu poprzedniego EURO. Przypomnijmy – wyprodukował go numer 3. tegorocznego rankingu DJ Mag Top 100 DJs – David Guetta.

kalendarz

ultra

kalendarz

Total
41
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?