kontakt

Obecna sytuacja na świecie spowodowana wirusem COVID-19 w żadnym stopniu nie sprzyja imprezom oraz klubowiczom. Wiele dużych eventów – takich jak Ultra Music Festival czy Tomorrowland Wintermusiały zostać odwołane. Pod znakiem zapytania stoi też wiele innych imprez. Większość osób spędza ten dość ciężki czas, pozostając w domu w obawie o zarażenie się koronawirusem – do czego nawoływaliśmy w ubiegłym tygodniu wraz z innymi EDMowymi portalami.

Niektórzy DJ-e wychodzą naprzeciw oczekiwaniom ludzi tęskniących za imprezami i streamują swoje występy w sieci. Na jeszcze bardziej kreatywny pomysł wpadła z kolei popularna house’owa wytwórnia Defected Records, która zapowiedziała dwunastogodzinny livestream będący “prowizorycznym” festiwalem.

Defected w Twoim domu … 🏠

Serca nam się krają, gdy widzimy, co się dzieje na całym świecie. Dotyczy to nas wszystkich, więc jeśli cierpisz z powodu epidemii, chcielibyśmy, abyś wiedział, że nie jesteś sam.

Niektórzy z Was mogą być odizolowani, a ponieważ wszystkie nasze wydarzenia zostały przełożone na maj, chcielibyśmy ponownie połączyć was z innymi fanami house’u w inny sposób. Po zorganizowaniu transmisji na żywo z Defected Croatia, We Are FSTVL i Defected London FSTVL, tworzymy teraz nasz pierwszy w historii Defected Virtual Festival … Bez barier, bez uprzedzeń, bez strefy VIP… wszyscy razem na wirtualnym parkiecie. Świętujemy jedność i solidarność.

W ten piątek na godziny 12:00 – 00:00 zaplanowaliśmy 12 godzin muzyki House na żywo na Facebooku oraz YouTube. Te 12 godzin będzie zawierać sety kultowe, a także dotychczas nieemitowane exclusive’y oraz nowe mixy od wszystkich Waszych ulubieńców z Defected.

Dbajcie o siebie, bądźcie uważni i dołączcie do nas w ten piątek.

– Defected Records

Pomysł zaproszenia artystów z Defected Records na livestream, który będzie mógł obejrzeć dosłownie każdy, wydaje się naprawdę ciekawym rozwiązaniem. W ten sposób wszyscy fani muzyki House, którzy narzekają na brak imprez, będą mogli wziąć udział w evencie bez ruszania się sprzed ekranu monitora czy telewizora. Jeżeli piątkowy wieczór spędzicie w domowym zaciszu, koniecznie wpadnijcie na transmisję tego labelu.

kontakt