Święto hardstyle’u przedłużone! Defqon.1 2022 potrwa aż 4 dni

Kultowa już hardstyle’owa impreza potrwa w 2022 roku aż 4 dni. Do planu Defqon.1 2022 zostanie dołożona masa nowych atrakcji.

reklamujsie

Czołową pozycję w hardstyle’owej hierarchii piastuje niepodzielnie agencja Q-Dance. Oprócz wydawania muzyki, przede wszystkim organizacja eventów jest głównym filarem działalności holenderskiej firmy. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych imprez z charakterystycznym Q w nazwie jest Defqon.1. Hardstyle’owy festiwal cieszy się ogromną popularnością, choć, niestety przez pandemię, ostatnia jego fizyczna edycja odbyła się w 2019 roku. Organizatorzy wydarzenia, któremu towarzyszy hasło “Primal Energy”, zapowiedzieli edycję na rok 2022. Dla fanów Defqon.1 przygotowano również szczególną niespodziankę, o której spekulowano już w 2019 roku.

Więcej czasu z Hardstyle…

Plotki, które docierały do fanów “twardszych” klimatów w końcu się potwierdziły. Defqon.1 2022 będzie trwał aż cztery dni. Przy ogłaszaniu tej dobrej nowiny również otrzymaliśmy datę, w której odbędzie się festiwal. Wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 23-26 czerwca 2022 roku. Kolejną dużą nowością jest “Fresh Friday“. W ramach odświeżonego piątku dostaniemy masę atrakcji, które organizator śmiało porównuje do rozmachu, jaki panuje w festiwalową sobotę. Wszystkie areny będą tego dnia otwarte, a na scenie Red będziemy mogli zobaczyć dwa szczególne momenty programu imprezy.

…nie tylko w 2022 roku

Prócz nowinek związanych z edycją przewidzianą na 2022 rok, otrzymujemy też dobre wiadomości o domowej alternatywie przewidzianej na ten rok. Do Defqon.1 at Home dodano również kolejny dzień imprezy. Tym razem święto fanów hardstyle będziemy mogli oglądać i słuchać na naszych komputerach czy telewizorach od 24 do 27 czerwca 2021 roku.

Podczas zeszłorocznej edycji alternatywnego Defqon.1 dostaliśmy sety od czołówki sceny hardstyle, których realizacja stała na najwyższym poziomie. W 2020 roku podczas transmisji też mieliśmy okazję zobaczyć występ w ramach projektu Ghost Stories. W lineupie wśród 80 artystów gościli między innymi Atmozfears, Coone, Da Tweekaz, Miss K8, Korsakoff, Da Tweekaz oraz Ran-D. Podczas domowej wersji festiwalu nie zabrakło również stałych punktów edycji stacjonarnej – legendarnego Power Hour, Defqon.1 Legends oraz Endshow. Więcej informacji na temat poprzedniej edycji Defqon.1 at Home znajdziecie tutaj – z kolei wieści o tegorocznym streamie powinny się pojawić w ciągu najbliższych tygodni.

reklamujsie

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?