Gratka dla fanów hardstyle’u. Ponad 80 artystów w lineupie wirtualnej edycji Defqon.1

Wirtualna edycja Defqon.1 obfituje w mocne nazwiska, sety b2b i stałe punkty programu, znane z “fizycznej” edycji eventu.

kontakt

O tym, że tegoroczna edycja jednego z najbardziej znanych hardstyle’owych eventów nie odbędzie się, było już wiadomo od jakiegoś czasu. Agencja Q-Dance, która odpowiada za organizację Defqon.1, postanowiła jednak zadbać o fanów tego coraz popularniejszego gatunku, ogłaszając wirtualny festiwal. Właśnie poznaliśmy pełny skład lineup’u trzydniowego streamingowego wydarzenia.

Ponad 80 artystów

“Fizyczne” Defqon.1 charakteryzuje się obszernym lineup’em – i nie inaczej będzie też w wersji wirtualnej. W lineupie transmisji, która obędzie się w przyszły weekend, znalazło się ponad 80 artystów.

Nie zabrakło takich artystów jak Atmozfears, Coone, Da Tweekaz czy autorzy tegorocznego hymnu D-Block & S-te-fan, którzy wystąpią również jako Ghost Stories. Fanów hardcore’u i jeszcze mocniejszych nurtów przyciągną występy Miss K8 czy Korsakoff.

Uwagę przykuwają także interesujące sety b2b – wspólnie wystąpią chociażby Da Tweekaz oraz Ran-D. W trakcie festiwalu będą mieć miejsce stałe punkty programu “fizycznej” imprezy – a więc chociażby Defqon.1 Legends, Endshow czy POWER HOUR.

Pełne zestawienie wirtualnej imprezy znajdziecie poniżej.

U nas zabawa już dziś

Wirtualny Defqon.1 odbędzie się za tydzień, a już dziś rozpocznie się Shining Beats Festiwal. Na naszym wirtualnym festiwalu zagrają gwiazdy światowego formatu – takie, jak Julian Jordan, Yves V czy Lost Frequencies. Więcej informacji odnośnie streamingowego festiwalu znajdziecie tutaj.

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?