Rusza sprzedaż biletów na jubileuszową edycję Defqon.1. Jak zwykle będzie polski wyjazd

Defqon.1 2024 będzie dwudziestą edycją tego kultowego hardowego festiwalu. Właśnie rusza sprzedaż wejściówek.

sunrise

Prawdopodobnie nie ma na świecie tak fanatycznych i oddanych swojej muzyce słuchaczy, jak fani hard dance’u. Jeśli nie wierzycie, to zobaczcie materiały video przykładowo z Defqon.1 – najbardziej ikonicznej imprezy z tego typu brzmieniami. Wydarzenie organizowane przez agencję Q-Dance stało się czymś kultowym i definiującym hardowy experience. Historia ta jest budowana już od dwóch dekad, a celebracja dotarcia do tego momentu zanosi się na naprawdę konkretną.

Po raz dwudziesty

Pierwsza edycja Defqon.1 odbyła się w 2003 roku, i teoretycznie to w 2022 roku powinna mieć miejsce odsłona numer 20. Wszystko pokrzyżowała jednak pandemia koronawirusa, przez którą festiwal nie doszedł do skutku w latach 2020 i 2021. Wszystko wskazuje więc na to, że świętowanie 20-lecia będzie mieć miejsce w roku 2024. A konkretnie w dniach 27-30 czerwca – kiedy to w holenderskim Biddinghuizen każdego dnia będzie bawić się kilkadziesiąt tysięcy fanów ciężkich brzmień.

kalendarz

Już na 8 miesięcy przed rozpoczęciem imprezy, rusza sprzedaż biletów. Defqon.1 cieszy się tak wysoką renomą, że nie musi podawać żadnego nazwiska z lineup’u, aby ludzie kupowali bilety. I nie inaczej będzie tym razem – szczególnie, że będzie to edycja numer 20. Zarówno wejściówki na pojedyncze dni, jak i karnety czterodniowe oraz pakiety z dostępem do pola namiotowego dostępne są na oficjalnej stronie Q-Dance.

kalendarz

Będzie polski wyjazd

Jak zwykle, organizowany będzie polski wyjazd na Defqon.1. Odpowiedzialna za ten temat będzie zaprzyjaźniona firma Hardtripy, której udało się z włodarzami festiwalu dogadać wyjątkowe warunki. Uczestnicy polskiego wyjazdu będą mieć bowiem do dyspozycji swoją, dedykowaną część pola namiotowego.

Wyjazdy organizowane będą z Warszawy, Łodzi, Poznania, Krakowa, Katowic i Wrocławia. W zestawie są karnet czterodniowy z polem namiotowym, dojazd z Polski na teren imprezy i z powrotem oraz ubezpieczenie. Już teraz wiadomo, że będzie to duży wyjazd – jeszcze przed otwarciem publicznych zapisów zgłosiło się ponad 200 osób. Warto więc się spieszyć, bo miejsc może zabraknąć. Obecnie są dostępne następujące opcje:

sunrise

  • karnet czterodniowy + pole namiotowe – 1699 zł
  • karnet czterodniowy + pole namiotowe + przejazd – 2099 zł
  • karnet czterodniowy VIP + pole namiotowe – 2799 zł
  • karnet czterodniowy VIP + pole namiotowe + przejazd – 3199 zł

Jest także możliwość dokupienia samego miejsca na polu namiotowym za 199 zł bądź miejsca na polu namiotowym i przejazdu w cenie 898 zł. Jest to opcja między innymi dla osób, które kupiły bilety na Defqon.1 2024 w oficjalnej sprzedaży.

Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem – a jeśli jesteście ciekaw, jak jest na Defqon.1 z Hardtripami, to poniżej znajdziecie naszą relację z 2022 roku.

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?