Defqon.1 w tym roku w wersji wirtualnej. Trzy dni atrakcji dla fanów hardów!

Tegoroczna edycja Defqon.1 została odwołana z powodu zagrożenia epidemicznego. Agencja Q-Dance jednak nie składa broni i planuje wirtualne zastępstwo.

pdc

Tegoroczna edycja Defqon.1 to jedna z wielu eventowych ofiar COVID-19. Agencja Q-dance, która odpowiada za organizacje jednego z najważniejszych hardowych festiwali na szczęście nie składa broni i zapewni atrakcje na ostatni weekend czerwca. Co prawda będą to atrakcje wyłącznie w sferze wirtualnej, ale i tak temat zapowiada się naprawdę okazale.

3 dni z hardami

Defqon.1, wzorem przykładowo festiwalu Tomorrowland, w tym roku odbędzie się w internecie, w formie streamingowego eventu. Organizatorzy już teraz zapowiadają, że podczas trzydniowej transmisji, która odbędzie się w dniach 26 – 28 czerwca na ekranie telewizorów czy laptopów ujrzymy ponad 80 artystów. Fani związanego z tym eventem ceremoniału również mają być zaspokojeni – w planach jest między innymi Power Hour oraz The Endshow. Co ważne, transmisja – w odróżnieniu od wirtualnego Madness – ma zostać udostępniona w sieci bezpłatnie.

Świat jest wywrócony do góry nogami. Żyjemy w dziwnym czasie, w którym nasza branża została mocno dotknięta. Dotyczy to nie tylko naszej organizacji i osób tam pracujących, ale także setek twórców i artystów, z którymi co roku organizujemy nasze piękne wydarzenia. Właśnie dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, aby w tym roku był to wyjątkowy weekend wraz z naszymi fanami z całego świata.

Jonas Schmidt – dyrektor kreatywny Defqon.1

Dla fanów hardstyle to będzie kolejne spektakularne święto. Już w miniony weekend swoją transmisję zorganizował Intents Festival, stawiając poprzeczkę bardzo wysoko, jeśli chodzi o jakość produkcji. Czy Defqon.1 mu dorówna? Przekonamy się pod koniec czerwca.

Szybciej będzie nasz festiwal

Zanim jednak odbędzie się wirtualny Defqon, tydzień wcześniej będziecie mogli uczestniczyć w drugiej edycji Shining Beats Festival. Już teraz wiadomo, że w lineupie zagoszczą między innymi Lost Frequencies, TV Noise, Blinders, Sikdope czy Sophie Francis. Więcej informacji odnośnie streamingowego festiwalu znajdziecie na naszym Facebook’owym wydarzeniu.

pdc

Total
10
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?