Święto fanów hardstyle’u w nietypowej formie. Już w ten weekend wirtualne Defqon.1!

W piątkowy wieczór startuje wyjątkowa, bo wirtualna edycja Defqon.1. Podczas livestreamu wystąpi czołówka sceny harder styles, ale DJ sety to nie wszystko!

reklamujsie

Ostatni weekend czerwca to czas, który fanom hardstyle’u z całego świata kojarzy się tylko z jednym wydarzeniem. Mowa oczywiście o Defqon.1, który jest chyba najbardziej znanym festiwalem z tego rodzaju muzyką. Niestety, w tym roku przez epidemię koronawirusa jedna z czołowych imprez agencji Q-dance nie odbędzie się, lecz mimo to nudy ma nie być. Wszystko za sprawą wirtualnej edycji imprezy, o której pisaliśmy już jakiś czas temu na naszych łamach.

Darmowa transmisja

W przeciwieństwie do Tomorrowland, fani Defqon.1 wirtualne wydarzenie będą mogli oglądać całkowicie za darmo. A będzie co oglądać – bowiem lineup zasiliła czołówka hardowej sceny. podczas którego wystąpi czołówka hardstylowej sceny.

Wyjątkowa transmisja rozpocznie się już w piątek o godzinie 20 setem Phuture Noize. Jeszcze tego samego dnia ujrzymy chociażby wyjątkowy set Da Tweekaz b2b Ran-D.

W sobotę święto zacznie się już od godzinie 11 od… sesji workoutowej. Z kolei o 16, zgodnie z tradycją, będzie mieć miejsce kultowe już Power Hour, zaś o 23 – quiz z okazji 20-lecia Q-dance. Niedziela stoi pod znakiem występu legend Defqon.1 czy live występ Ghost Stories. Cały plan transmisji znajdziecie poniżej.

Coraz większa popularność hardstyle sprawia, że wirtualna edycja Defqon.1 może cieszyć się sporą oglądalnością. Co prawda wirtualne wydarzenia nie cieszą się już tak popularnością jak na początku lockdownu, lecz społeczność skupiona na 150 BPMach jest niezwykle oddana.

reklamujsie

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?