kontakt

Najbardziej znani i rozpoznawalni didżeje często nie są już tylko muzykami. Wielu z nich występuje w różnego rodzaju programach telewizyjnych, zakłada własne biznesy, czy też łapie się innych zawodów. Niekoniecznie muszą mieć do nich predyspozycje – ale, jak to się mówi, kto bogatemu zabroni?

Znany belgijski duet Dimitri Vegas & Like Mike jest tego doskonałym przykładem. Jakiś czas temu panowie założyli swoją drużynę e-sportową, jako że sami są graczami, a branża ta cały czas rośnie w siłę. Więcej przeczytacie o tym pod tym linkiem.

Tym razem Dimitri Thivaios – jeden z twórców duetu – postanowił spróbować swoich sił… w aktorstwie. Swobodnie będzie można to nazwać skokiem na głęboką wodę – wszak jego debiut na dużym ekranie odbędzie się w najnowszym filmie z kultowej serii “Park Jurajski“.

https://www.instagram.com/p/CGDF_GMA7VI/?utm_source=ig_web_copy_link

Jestem podekscytowany dołączeniem do obsady Jurassic World: Dominion i bardzo wdzięczny za bycie małą częścią dziedzictwa, które uczyniło moje dzieciństwo niesamowitym 🙏❤️ Marzenie się spełniło ✔️

Dimitri Vegas

Lata mijają, a my będziemy mieli okazję obejrzeć już szósty film z serii “zabawy z dinozaurami”. Najnowsza część będzie nosić tytuł Jurassic World: Dominion. Niestety, ostatnio potwierdziły się doniesienia o przesunięciu daty premiery filmu z lata 2021 na 22 czerwca 2022 roku. Wszystko to jest związane oczywiście z pandemią koronawirusa. Wobec tego musimy uzbroić się w cierpliwość.

Zapewne rola Dimitriego będzie niewielka, ale i tak jesteśmy ciekawi, jak zaprezentuje się w tak sporej filmowej produkcji.

kontakt