Dimitri Vegas & Like Mike otworzyli własną organizację e-sportową!

Bracia Thivaios lubią gry komputerowe, więc niczym dziwnym nie jest założenie przez nich organizacji esportowej. Na pierwszy ogień – drużyna w CS:GO.

kalendarz

Nie od dziś wiadomo, że panowie tworzący duet Dimitri Vegas & Like Mike lubią grać w gry i po prostu interesują się tą tematyką. Jakiś czas temu chociażby brali udział w specjalnym evencie Mortal Kombat, podczas którego mierzyli się z innymi gwiazdami, a także stworzyli odświeżoną wersję legendarnego motywu na potrzeby gry Mortal Kombat 11.

Teraz duet oficjalnie ogłosił utworzenie własnej organizacji e-sportowej Nosząca nazwę Smash Esports organizacja rozpoczyna działalność od uruchomienia zespołu we wciąż popularnym FPSie Counter-Strike: Global Offensive.

emuze.me

W skład drużyny wchodzą zawodnicy występujący dotychczas pod banderą założonego w 2018 roku teamu NoChance.

Plany braci Thivaios nie kończą się na CS:GO – planowane jest stworzenie drużyn w takich grach, jak Fortnite czy League of Legends. Poza aspektem gier organizacja ma być również aktywna w innych dziedzinach życia.

ultra

„Jestem niesamowicie podekscytowany tą nową przygodą. Każdy, kto mnie zna lub śledzi mnie online wie, że jestem oddanym graczem. Chociaż poświęciłem swoje życie muzyce, gry były tam od najmłodszych lat. Tak więc, aby móc sformułować tę organizację i przekształcić moje marzenie w rzeczywistość w świecie e-sportu, angażuję się w ten projekt w 100 procentach. Z tą organizacją zrobimy naprawdę niesamowite rzeczy w świecie e-sportu!”

Dimitri Vegas

„Najnowsze ogłoszenie jeszcze bardziej umacnia nasze miejsce w świecie gier – czekajcie na więcej w nadchodzących miesiącach.”

Nick Royaards – manager DV & LM

Skład SMASH Esports prezentuje się następująco:

  • Mikail „Maikelele” Bill
  • Kevin „kRYSTAL” Amend
  • Jesse „zehN” Linjala
  • Martin „STYKO” Styk
  • Pavle „maden” Bošković
  • Jonatan „Devilwalk” Lundberg (trener)

emuze.me

Total
17
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?