Cercle znów zaskakuje. Oto wyjątkowy set duetu Disclosure z chorwackiego parku narodowego

Brytyjski duet podczas swojego niemal dwugodzinnego występu zagrał między innymi numery z nadchodzącego albumu.

PDC

Rok 2020 videosetami stoi. I fakt – nie są to nagrania z odwoływanych z powodu koronawirusa koncertów. W zamian dostajemy bardziej różnorodne i – co ważne – kameralne scenerie. Spośród szeregu studyjnych bądź domowych występów można czasami znaleźć lokalizacje nieszablonowe. Do tego grona zalicza się niewątpliwie set Disclosure, zarejestrowany w Chorwackim Parku Narodowym Jezior Plitwickich.

Nie kto inny jak Cercle

Za blisko dwugodzinnym setem braci Lawrence stoi nie kto inny jak brand Cercle, który przyzwyczaił nas do łączenia muzyki elektronicznej z niecodziennymi lokalizacjami. Dla przykładu, w marcu pisaliśmy o wyjątkowym secie ZHU w japońskich górach. Teraz do współpracy został zaproszony brytyjski duet, który w przepięknych okolicznościach przyrody zaprezentował swojego seta. W wideo nie zabrakło widoków na jeziora czy klify, które dotychczas wyświetlono niemalże dwa miliony razy.

emuze.me

Nowy album na dniach

W zaprezentowanym secie nie zabrakło najnowszych utworów Brytyjczyków, które znajdują się na najnowszym krążku duetu. “Energy” ukaże się już 28 sierpnia. Pozostaje więc tylko kilka dni, a tymczasem zachęcamy do odsłuchania wyjątkowego seta, który znajduje się na Facebook’u. Wideo na YouTube jeszcze nie jest dostępne, lecz w przeciągu kilku dni wyjątkowy set Disclosure powinien wylądować i tam.

emuze.me

PDC

Total
4
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?