ZHU ruszył w japońskie góry i tam zaprezentował swój najnowszy materiał

Tajemniczy producent we współpracy z marką Cercle wyruszył w japońskie góry, aby tam zaprezentować seta wypełnionego nowymi produkcjami.

sunrise

Klub czy festiwal to miejsca, w których DJe zazwyczaj prezentują swoją muzyczną selekcję. Raz na jakiś czas zdarza się jednak, że artyści potrafią zaskoczyć nas i zagrać w nieoczekiwanym miejscu. Z takich niekonwencjonalnej scenografii korzystali między innymi Alex Parker, który zagrał na szczycie turbiny wiatrowej, czy duet Genix & Ian Ker, którzy zagrali seta na wysokości 5590 metrów nad poziomem morza. Najnowszym przykładem nieszablonowego podejścia do tematu może pochwalić się ZHU.

Nowości w zimowej scenografii

Chińsko-amerykański producent swojego blisko dwugodzinnego seta zagrał w ośrodku narciarskim Hakuba Iwatake w Japonii. Nie jest to jednak zwykły set – twórca legendarnego już utworu “Faded” zaprezentował w nim masę premierowego materiału. Za całym przedsięwzięciem stoi Cercle – brand słynący z zestawiania muzyki elektronicznej z nieoczywistymi lokalizacjami. Cały set ZHU, który od poniedziałku zdążył wykręcić ponad 1,5 mln wyświetleń można osłuchać poniżej.

kalendarz

Album w drodze

Zaprezentowane ID’ki w tym wyjątkowym secie mogą wejść w skład albumu, który ZHU w tym roku ma zamiar jeszcze wydać. Na chwilę obecną nie znamy jednak wielu szczegółów związanych z kolejnym krążkiem producenta. Sam twórca zapowiada, że trzeci studyjny album ma być wyjątkowy i urzekający. Wobec tego nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na efekty, tak samo jak na jego występ w Płocku podczas tegorocznej edycji Audioriver.

kalendarz

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?