DJ Kris i Matys otwierają lineup Target One Festival 2022

Poznaliśmy pierwsze nazwiska Target One Festival 2022. 18 czerwca w Krotoszynie wystąpią DJ Kris oraz Matys.

kalendarz

W ubiegłym roku na rynek eventowy powrócił Target One Festival – i był to naprawdę konkretny powrót. Od lipca 2021 roku do dziś organizatorom udało się zrealizować aż pięć imprez. Największy rozmach mogliśmy zobaczyć podczas tej mającej miejsce pod koniec listopada w Ostrowie Wielkopolskim. Wówczas za deckami stanęli między innymi Sander van Doorn oraz Marcel Woods. Na pozostałych edycjach prym wiedli czołowi polscy DJe i producenci, tacy jak Skytech, C-BooL, I.GOT.U, DNF czy Fafaq.

Zanosi się na ciekawy rok

Rok 2022 także zapowiada się ciekawie. Za nami pierwsza z kilku planowanych przez Target One Agency imprez. 26 lutego w Krotoszynie wystąpili między innymi DJ Jean, Peran van Dijk, DNF oraz DJ Wajs. To dopiero pierwszy event w tym roku – na następne miesiące planowane są dwa kolejne.

emuze.me

23 kwietnia w Krotoszynie odbędzie się Target One Night. Podczas imprezy wystąpią między innymi Hazel, DJ Quiz oraz Diabllo. To jest jednak dopiero przedsmak tego, co organizatorzy planują na czerwiec.

Może być zdjęciem przedstawiającym ‎tekst „‎FREEDOM FOR UKRAINE TARGET ONE NIGHT 23.04.22 | HALA AWIDOWISKOWO-SPORTOWA KROTOSZYN LINE-UP HAYEL வர் KRISS DJ KRISS DYDO DIABLLO רוששווו-א DJ ZWYCIĘZCA DICONTEST‎”‎

Kris i Matys w Krotoszynie

Niecałe dwa miesiące później – czyli 18 czerwca – na krotoszyńskich Błoniach odbędzie się tegoroczna plenerowa edycja Target One Festival. Dotychczas poznaliśmy zaledwie dwa składniki lineup’u – jednakże dla wielu fanów tanecznej muzyki w naszym kraju mogą być one wystarczającym wabikiem. Za deckami zjawią się bowiem znani z Sunrise Festival DJ Kris oraz Matys, którzy zaprezentują set back2back.

ultra

Już wkrótce możemy spodziewać się kolejnych ogłoszeń – zarówno polskich, jak i zagranicznych. Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie na facebook’owym wydarzeniu. Ruszyła także sprzedaż biletów – obecnie można je kupić z pierwszej puli w cenie 75 złotych. Swoją wejściówkę na Target One Festival 2022 można sobie zapewnić pod tym linkiem.

Portal Shining Beats z dumą sprawuje patronat medialny nad Target One Festival 2022.


foto: Gromysz

kalendarz

emuze.me

Total
25
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?