Kryder i Thomas Newson remiksują Polaków! Nowa wersja “Watch Out” od DJ Kuba & Neitan i Bounce Inc.

Nakładem Spinnin’ Records ukazał się remiks utworu duetów DJ Kuba & Neitan i Bounce Inc. Odpowiadają za niego Kryder i Thomas Newson.

sb

Polscy artyści remiksowani przez duże zagraniczne nazwiska – takie zjawisko jeszcze jakiś czas temu praktycznie się nie zdarzało. Ta sytuacja zaczyna na szczęście ulegać zmianie. Przykładowo, w ubiegłym roku swoją wersję “Modern Romance” od house’owego duetu Catz ‘n Dogz wydał uznany brytyjski duet Dusky

… zaś rok wcześniej kawałek “Feel The Vibe” duetu DJ Kuba & Neitan na warsztat wzięli Steff da Campo i Keanu Silva. Wersja tego drugiego producenta stała się nawet jednym z ważniejszych EDMowych remiksów 2020 roku.

Kolejny duży remix

Łódzki duet ponownie w temacie bycia remiksowanym przez zagranicznych graczy ma co nieco do powiedzenia. Tym razem jednak towarzyszy im duet Bounce Inc. Panowie kilka miesięcy temu wydali nakładem Spinnin’ Records nową wersję utworu “Watch Out“, którego charakterystyczny motyw możecie znać chociażby z jednego z hitów Alexa Gaudino.

Numer był supportowany przez takie nazwiska, jak W&W, Blasterjaxx, Timmy Trumpet, Lucas & Steve czy Mike Williams. Już wtedy więc kawałek miał na swoim koncie pewien sukces. Najlepsze miało jednak dopiero nadejść.

A tym “najlepszym” okazuje się być oficjalny remiks kawałka Polaków, za którym stoją Kryder oraz Thomas Newson. Obydwóch postaci chyba nie trzeba osobom będącym na bieżąco z EDMem specjalnie przedstawiać. Obydwaj twórcy cieszą się ustaloną renomą wśród słuchaczy, choć popularniejszy z tej dwójki jest ten pierwszy twórca. W każdym razie – osadzony w groove’owo-tribalowym stylu remix może naprawdę dobrze wpasować się w playlisty klubowych DJów, wespół z oryginałem.

Kryder wkrótce w Polsce

Kawałek ten z pewnością powinien wybrzmieć podczas występu Krydera w Polsce. Brytyjski producent wystąpi 26 lutego w klubie Pacha Poznań. Więcej informacji na ten temat znajdziecie pod tym linkiem.

DJ Kuba & Neitan x Bounce Inc. – Watch Out (Kryder & Thomas Newson Remix) – posłuchaj

Efekt końcowy tego, co Kryder i Thomas Newson zrobili z numerem duetów DJ Kuba & Neitan i Bounce Inc. możecie sprawdzić poniżej.

sb

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?