DJ Kuba & Neitan i Ola Ciupa wydali wspólny remix. Warto go sprawdzić i mówimy to serio

Informacja o collabie na linii DJ Kuba & Neitan – Ola Ciupa przysporzyła wiele emocji. Efekt współpracy jest jednak pozytywnie zaskakujący.

kalendarz

Ostatnie tygodnie przynoszą nam wiele mocnych niespodzianek związanych z polską sceną EDM. Obok informacji eventowych czy debiutów producentów w dużych labelach można swobodnie postawić niekonwencjonalne collaby – a o takim właśnie możemy mówić w kontekście połączenia sił duetu DJ Kuba & Neitan oraz celebrytki Oli Ciupy, znanej także jako DJ Slavic. Po komentarzach w sieci – chociażby na naszym Facebook’u – możemy wnioskować, że był to dla fanów EDM bardzo emocjonujący temat. Jednak my z oceną postanowiliśmy poczekać na premierę – szczególnie, że sam Adrian Pastuszak – 1/2 duetu DJ Kuba & Neitan – podkreślił, iż będzie to czysto klubowy numer. Jego pełną wypowiedź znajdziecie pod tym linkiem.

DJ Kuba & Neitan i Ola Ciupa remiksują trapowy klasyk

Efekt dość nieszablonowej współpracy okazał się remixem utworu “Do You”, będacego najbardziej rozpoznawalnym utworem brytyjskiego producenta, znanego jako TroyBoi. Mający swoją premierę w 2015 roku utwór doczekał się ponownego wydania. W sierpniu ubiegłego roku ukazał się on bowiem nakładem labelu OWSLA.

kalendarz

Nie taki diabeł straszny…

Odświeżona wersja osadzona jest w obecnie bardzo modnych, bassowych i techowych klimatach. Numer w samym brzmieniu mocno nawiązuje do oryginału. Mimo to, chociażby z racji szybszego tempa trapowy klasyk uzyskał nowe, o wiele lepiej sprawujące się w klubach brzmienie. Innymi słowy – obawy wielu osób w ostatecznym rozrachunku okazały się bezpodstawne.

kalendarz

Remix został wydany nieoficjalnie – nie możemy się więc spodziewać jego premiery na portalach streamingowych pokroju Spotify. Dobra wiadomość jest jednak taka, że utwór został udostępniony jako free download. Link do pobrania znajduje się dokładnie w tym miejscu.

kalendarz

sunrise

Total
17
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?